21 LIP 2015

Reprezentacja Słupska lepsza od mistrza!

W minioną niedzielę o 19:30 na orliku przy ul. Krzywoustego odbył się sparing Reprezentacji Słupska z Hasanem Kebab Old Young. Lepsi okazali się podopieczni Bartłomieja Fursewicza, którzy pokonali zespół Old Young, który na to spotkanie zjawił się w bardzo silnym składzie.

Reprezentacja Słupska vs Hasan Kebab Old Young 9:6 (1:1, 3:4)

Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 1:1 po bramce Karol Zduniak, druga tercja była już lepsza gdyż coraz mniej graliśmy górą, po bramkach Karol Zduniak i Piotrek Bentkowski wynik 3:4, trzecia tercja wyrównana, bramka za bramkę chodź w pewnym momencie przeciwnik uciekał ale konsekwencja i gra do końca pozwoliła zwyciężyć w całym spotkaniu 9:6 po bramkach : 2 x Gajek Piotr , Kmita Paweł oraz skompletowaniu hattricków Karol Zduniak i Piotrek Bentkowski..
TRENING - SPARING uważam za udany, zaczęliśmy się troszkę lepiej ustawiać i rozumieć choć oczywiście brakuje dużo zgrania szczególnie widoczne na tle zgranego przeciwnika.. najbardziej szkoda słabej frekwencji, braku Marcin Pacholski gdyż chcieliśmy sprawdzić pewne warianty gry ofensywnej oraz obrońców Rafał Somionka i Łukasz Więś ale niestety nie mogli być.

*Następny sparing już jutro 22.07.2015 na orliku przy ul. Wiatracznej o godzinie 20:00.

Podziękowania w stronę Dariusza Diakowskiego oraz Mirosława Lewandowskiego, dla firm Almiru oraz Redaru, za wsparcie logistyczno-finansowe dla Reprezentacji.