14 WRZ 2015

Hasan Kebab lepszy w hicie 1 kolejki!

Baltic Fish Team vs Redar Słupsk 9:5 (1:3)
Do tego meczu Redar przystąpił w mocno „zawirowanym” składzie. Zespół Dariusza Diakowskiego miał tylko sześciu zawodników na to spotkanie, największym zaskoczeniem jakie zobaczyliśmy w tym meczu to fakt, że w ataku biegał podstawowy golkiper Piotr Zaniewski, a na bramce widzieliśmy Mariusza Gargasza – kapitana i obońce drużyny Redaru.

Po pierwszych dwudziestu pięciu minutach gry pachniało sensacją, bowiem drużyna Redaru prowadziła po pierwszej połowie 3:1.
W drugiej odsłonie zabrakło sił zmian, a Baltic rozkręcał się z minuty na minutę i zdobywał kolejne bramki. Aż sześć bramek było autorstwem Jarosława Felisiaka, który z duża łatwością pokonywał bramkarza Redaru. Dzięki sześciu bramkom Felisiak przewodzi w klasyfikacji strzelców, Baltic dzięki wygranej zajmuję druga pozycję w tabeli po pierwszej kolejce.

Bramki: J.Felisiak ’11,’28,’31,’35,’36,’49, P.Lewiński ’33, P.Chmiel ’35,’38 (Baltic Fish Team) – K.Wasiak ‘9,’34, P.Zaniewski ’16, Ł.Sawicki ’21, K.Gargasz ‘39

Kebab House Burza Słupsk vs Hasan Kebab Old Young 1:3 (0:1)
W hicie 1 kolejki Extraliga.pl w Słupsku, po raz kolejny lepszy okazał się zespół Hasana Kebab Old Young.

Mecz od początku toczył się w szybkim tempie, żadna z drużyn jednak nie chciała się odsłonić, unikała błędu, tak było do pierwszej bramki. W jedenastej minucie gry Henryk Patyk precyzyjnym strzałem pokonał Mariusza Małka i Old Young prowadzili 1:0. W pierwszej części zobaczyliśmy jeszcze sporo akcji podbramkowych, ale wynik nie uległ zmianie.

W drugiej odsłonie spotkania do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Burzy Kebab House. Dzięki bramce Dariusza Kochańskiego, w 33 minucie spotkania mieliśmy remis. Hasan długo nie czekał z odpowiedzią, dwie minuty później wyszedł na prowadzenie. Do końca spotkania obydwa zespoły stwarzały sobie sytuacje, ale wynik nie ulegał zmianie. Ostatnie słowo należało jednak do mistrza, Jarosław Luliński zdobył trzecią bramkę dla Hasana na dwie minuty przed końcem spotkania.

Bardzo dobre widowisko stworzyły obydwa zespoły. Mecz na wysokim poziomie, i jak na hit kolejki przystało emocji nie zabrakło.

Bramki: D.Kochański ’33 (Kebab House Burza) – H.Patyk ’11, J.Luliński ’35,’48 (Hasan Kebab Old Young)

Kwiaciarnia Casablanka vs Fortis Słupsk 5:4 (4:2)
Swoje spotkanie wygrała Casablanka, która podejmowała beniaminka drużynę Fortis Słupsk. Spotkanie idealnie ułożyło się dla drużyny Kwiaciarni, która już w pierwszej minucie meczu po błędzie bramkarza Fortisu objęła prowadzenie. Kolejne minuty także należały do zespołu Casablanki, która po 10 minutach spotkania prowadziła już 3:0. Po mocnym ciosie rywala do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Fortisu, którzy zdobyli bramki w 13 i 20 minucie gry. Pięć minut przed przerwą Casablanka zdobyła czwartą bramkę. Do przerwy 4:2.

Druga cześć meczu była lepsza w wykonaniu drużyny Fortis, która zdołała doprowadzić do remisu, kolejne bramki dla zespołu beniaminka zdobywał Kamil Klimas. Ostatnie słowo należało do drużyny Casablanki a właściwie do Daniela Piechowskiego, który atomowym strzałem pokonał bramkarz rywali. Casablanka na inaugurację zdobywa trzy punkty.

Bramki: M.Zieliński ‘1, M.Podgórny ‘4, D.Piechowski ‘10’42, M.Sominka ’20 (Kwiaciarnia Casablanka) – B.Jarominiak ’13, K.Klimas ’20,’27,’31 (Fortis Słupsk)