19 WRZ 2015

Pogromy w sobotnich meczach!

Bardzo wysokie zwycięstwa zobaczyliśmy w sobotnich spotkaniach extraliga.pl w Słupsku. Strzelanie rozpoczęła Burza Kebab House a zakończyło Osiedle Batorego. Już jutro kolejne mecze, w których też bramek nie zabraknie.

Kebab House Burza Słupsk vs Fortis Słupsk 10:0 (3:0)
Zimny prysznic dla beniaminka, drużyny Fortisu, która wysoko uległa piątej drużynie poprzedniego sezonu – Kebab House Burzy Słupsk.

Zespół Bartłomieja Fursewicza szybko rozpoczął strzelanie, bowiem już w trzeciej minucie gry, Burza prowadziła 1:0. Słaba postawa w defensywie drużyny Fortis, zakończyła się kolejnymi bramkami dla rywala do przerwy 3:0.

W drugiej części meczu, zobaczyliśmy aż siedem bramek, wszystkie po stornie Burzy. Postawa defensywy Fortisu była fatalna, Burza bez problemu wykorzystywała błędy i zdobywała kolejne bramki. Licznik zatrzymał się na dziesięciu. Wynik mówi sam za siebie, jednostronne spotkanie.

Bramki: P.Gajek ‘3,’35, J.Stec ‘5, D.Kochański ’21,’44,’47, P.Kwiecień ’30,’41, A.Kleszcz ’43, P.Bentkowski ’48 (Kebab House Burza)

Hasan Kebab Old Young vs No Name Słupsk 11:1 (3:1)
Jeszcze więcej bramek, bo aż dwanaście zobaczyliśmy w meczu Hasana z No Name.

Tylko przez pierwszą połowę zespół Łukasza Lisika zdołał nawiązać walkę z rywalem. Hasan po dwudziestu pięciu minutach prowadził 3:1, po bramkach Adama Pietrasa, Bartosza Kwinty i Edwarda Marcola.

Druga odsłona meczu to jednostronne spotkanie. Old Young nie dali żadnych szans rywalom, zdobywając masowo kolejne bramki. W dwudziestej siódmej minucie gry rozpoczął Henryk Patyk, ten sam zawodnik w czterdziestej ósmej minucie był autorem ostatniej bramki w tym spotkaniu. Najwięcej bramek dla zespołu Hasana zdobyli Bartosz Kwinta i Edward Marcol, obaj zdobyli po trzy bramki.

To zimny prysznic dla zespołu No Name, który w kolejnym meczu zagra z Fortisem.

Bramki: A.Pietras ‘5, B.Kwinta ‘9,’41,’43, E.Marcol ’17,’28,’47, H.Patyk ’27,’48, Ł.Więś ’39, J.Luliński ’42 (Hasan Kebab Old Young) – D.Grondziewski ’12 (No Name Słupsk)

Kwiaciarnia Casablanka vs Osiedle Batorego 1:8 (0:2)
Udał się rewanż drużynie Osiedla Batorego, która rozbiła Casablankę, aż 8:1. Lepszego rewanżu wicemistrzowie wymarzyć sobie nie mogli.

Od początku meczu na boisku dominowali zawodnicy Osiedla, którzy swoją przewagę potwierdzili bramką w dziesiątej minucie, autorem Szymon Czajkowski. Po pierwszej części meczu Osiedle prowadziło 2:0.

W drugiej odsłonie meczu zespół Osiedla długo nie czekał, i zerwał się do ataków co zaowocowało trzecią bramką. W trzydziestej drugiej minucie meczu Marek Urbaś podwyższył prowadzenie Osiedla, było już 4:0. Casablanka nie miała nic od stracenia, zaczęła atakować, odkrywając swoją defensywę. Konsekwencja były kolejne stracone bramki, Osiedle rozgrywało swoje akcje bardzo składnie, popisując się świetnymi zagraniami. W dalszej części meczu zespół Casablanki zdobył bramkę kontaktową, ale stracił ich cztery.

Osiedle przed niedzielnymi spotkaniami jest liderem rozgrywek, świetny start zespołu Batorego.

Bramki: W.Moćko ’48 (Kwiaciarnia Casablanka) – Sz.Czajkowski ’10, M.Pacholski ’23,’29, M.Urbaś ’32,’41, A.Markowski ’40, M.Zacharski ’43,’45 (Osiedle Batorego)