28 WRZ 2015

Zwycięstwa Fortisu i Balticu!

Trzecią kolejkę spotkań Extraligi w Słupsku kończyły mecze No Name Słupsk vs Fortis Słupsk oraz Morpol vs Baltic Fish Team. Niespodzianki nie było w meczu Balticu, który rozbił Morpol 10:0, w drugim niedzielnym spotkaniu Fortis pokonał No Name.

No Name Słupsk vs Fortis Słupsk 1:3 (1:2)
Nie do końca wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać po obydwu drużynach. No Name przed tym meczem miał trzy punkty, Fortis kiepsko wszedł  ten sezon dwukrotnie przegrywając.
Ostatecznie to mistrz Ligi B z sezonu poprzedniego pokonał drużynę Łukasza Lisika – No Name Słupsk w stosunku 3:1. Spotkanie było ciekawe, tempo szybkie, obydwie drużyny pojawiły się w licznych składach. Zobaczyliśmy sporo akcji z jednej i drugiej strony. Fortis po pierwszych dwudziestu pięciu minutach gry prowadził 2:1. W drugiej połowie mimo iż wiele sytuacji podbramkowych miały obydwie drużyny to zobaczyliśmy tylko jedną bramkę, dla Fortisu, która była ostatnią w tym meczu.
Obydwie drużyny maja po trzy punkty po trzech spotkaniach, w kolejce numer 4 No Name zagra z faworyzowanym Osiedlem, Fortis spotka się z Redarem.

Bramki: G.Bednarczyk ’25 (No Name Słupsk) – M.Wiśniewski ‘2, J.Szwiec ’12, S.Chwał ’38 (Fortis Słupsk)

Baltic Fish Team vs Grupa Miłośników PN „MORPOL” 10:0 (5:0)
Drużyna Baltic Fish Team zrobiła co powinna w spotkaniu z outsiderem tego meczu – drużyną Morpolu. Zwycięstwo w stosunku 10:0 potwierdza, że Morpol nie miał szans w starciu z Balticiem.
Tak jak można było się spodziewać, Baltic szybko objął poradzenie a później zdobywał kolejne bramki. Zespół Balticu zagrał w tym meczu powtarzalnie, pięć bramek zdobytych w pierwszej połowie i pięć w drugiej.
Drużyna Baltic Fish Team jak dotąd miała rywali z niższej półki, ale zespół wykonał plan w 100% i przewodzi w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramek. Morpol po dwóch spotkaniach na przedostatniej pozycji.

Bramki: P.Lewiński ‘1’44,’50, J.Felisiak ‘8,’21,’25,’37, P.Chmiel ’18, P.Kmita ’35,’43 (Baltic Fish Team)