12 PAź 2015

Baltic lepszy od Klimy w hicie kolejki!

Redar Słupsk vs Osiedle Batorego 2:5 (1:2)
Faworyt tego meczu zdobył komplet punktów, Osiedle pokonało Redar różnicą trzech bramek.
Zespół Osiedla prowadzenie uzyskał w 9 minucie gry za sprawą Zacharskiego. Redar wyrównał tuż przed przerwą, ale radość nie trwała długo, kilkanaście sekund później ponownie Zacharski zdobył bramkę dla Osiedla i do przerwy wicemistrzowie prowadzili 2:1.
W drugiej części spotkania zespół Batorego atakował częściej co przyniosło kolejne bramki w 30 i 40 minucie gry. Redar swoją drugą bramkę zdobył z rzutu karnego, wynik spotkania ustalił Szymon Czajkowski, który w 46 minucie spotkania zdobył ostatnią bramkę w tym meczu.

Bramki: P.Kauch ’24, M.Krzyk ’41-rz.karny (Redar Słupsk) – M.Zacharski ‘9,’24, M.Urbaś ’30,’40, Sz.Czajkowski ’46 (Osiedle Batorego)

No Name Słupsk vs ZKS Komnino 4:8 (2:3)
Ciekawe widowisko zaprezentowały nam zespoły No Name oraz Komnina. Do przerwy drużyna ZKS Komnina prowadziła 3:2, po bramkach Czechowskiego, Szabata i Osowskiego, druga bramka dla ZKS-u pięknej urody.
Druga część spotkania przyniosła nam jeszcze większe emocje, co prawda to Komnino zdobyło kolejne trzy pierwsze bramki w drugiej odsłonie meczu, ale później zawodnicy Łukasza Lisika wzięli się do odrabiania strat, co zaprocentowało trzema bramkami. Komnino zdobyło jednak jeszcze dwie, jedną z rzutu karnego.
Drużyna z Komnina kończyła mecz w piątkę po czerwonej kartce Przemysława Osowskiego. W szeregach ZKS-u zabrakło kapitana – Marcina Trukszyna.

Bramki: M.Bajer ’11, T.Mazurek ’13,’41, T.Czubak ’42 (No Name Słupsk) – K.Czechowski ‘5,’47, B.Szabat ’19,’35, P.Osowski ’21,’30, P.Blank ’38, P.Orynycz ’50-rz.karny (ZKS Komnino)

Kwiaciarnia Casablanka vs FC Słonzi Słupsk
2:7 (2:3)

w trzecim meczu 5 kolejki Extraligi w Słupsku Słonzi okazało się lepsze od Casablanki pewnie wygrywając to spotkanie.
Pierwsza połowa to wymiana ciosów, Słonzi prowadziło Casablanka gonił wynik do przerwy 2:3.
W drugiej odsłonie meczu Casablanka zagrał dużo słabiej i nie zdołała strzelić nawet jednej bramki, Słonzi było skuteczne zdobywając w drugiej połowie aż pięć bramek.
To było trzecie zwycięstwo drużyny FC Słonzi w tym sezonie, Casablanka nadal z jednym zwycięstwem po pięciu meczach.

Bramki: M.Podgórny ‘8,’15 (Kwiaciarnia Casablanka) – M.Pielach ‘7, R.Lubowiecki ‘9,’22, M.Waluś ’11, A.Ueck ’32, A.Ratajczyk ’46,G.Gregorek ’50 (FC Słonzi Słupsk)

Klima Truck Team vs Baltic Fish Team 3:7 (0:4)
Hit 5 kolejki dla Balticu, zespół wicelidera tabeli tym razem pokonał drużynę Klimy.
Baltic podobnie jak Hasan ma po pięciu meczach komplet pięciu zwycięstw, 15 punktów.
Początek meczu zdecydowanie należał do drużyny Balticu, która szybko strzelonymi bramkami ustawiła sobie to spotkanie. Klima próbowała atakować ale piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki, do przerwy 0:4.
W drugiej części meczu Klima wyglądała lepiej, atakowała częściej od rywala, ale strat odrobić się nie udało. Tuż po wznowieniu Klima zdobyła swoją pierwszą bramkę ale chwilę później Baltic podwyższył prowadzenie. Taki scenariusz trwał do końca meczu, Klima odrabiała straty, ale Baltic skutecznie je podwyższał. Dobre spotkanie z obydwu stron, nie zabrakło walki do końca oraz bramek.

Bramki: B.Czerniło ’26,’40, M.Kania ‘46 (Klima Truck Team) – P.Michalak ‘1,’16,’37,’45, J.Felisiak ’12, P.Górniewicz ’22, J.Rubinowicz ’36 (Baltic Fish Team)