24 PAź 2015

Trzy punkty dla No Name w meczu z Casablanką!

W ważnym dla obydwu drużyn spotkaniu No Name okazało się lepsze od Casablanki wygrywając 6:4, szans rywalom nie dało ZKS Komnino, które rozbiło Partizan 12:0.

FC Partizan Słupsk vs ZKS Komnino 0:12 (0:3)
Mimo iż po pierwszej części meczu Komnino prowadziło 3:0, to druga część była już tylko czystą formalnością, którą dopełnili zawodnicy Marcina Trukszyna.
Partizan od początku drugiej połowy grał w piątkę, nie było zmian, a golkiper i kapitan zespołu – Andrzej Kostuch doznał kontuzji już w pierwszej części meczu. Uraz był na tyle poważny, że bramkarz Partyzantów nie mógł kontynuować gry. Warto podkreślić, że bronił w tym meczu dobrze i ratował swój zespół przed utratą kolejnych bramek.
Samo spotkanie jak można się domyślać pod dyktando drużyny z Komnina, która bezlitośnie wykorzystała grę w przewadze, aplikując rywalom aż dwanaście bramek.

Bramki: B.Szabat ‘9,’44, K.Adamiuk ’10,’11,’43, K.Czechowski ’30,’34, P.Orynycz ’36,’41, M.Trukszyn ’46,’48,’49 (ZKS Komnino)

No Name Słupsk vs Kwiaciarnia Casablanka 6:4 (5:2)
Ważne trzy punkty zdobył zespół Łukasza Lisika – No Name Słupsk, który pokonał Casablankę.
Od wysokiego C zaczęli ten mecz zawodnicy No Name, którzy szybko objęli prowadzenie bo już w 8 minucie gry. Po kwadransie było już 3:0, a w 19 minucie sam kapitan podwyższył na 4:0. Wydawało się, że jeśli w takim tempie zespół No Name będzie zdobywał bramki będzie po meczu, do głosu zaczęła dochodzić jednak Casablanka, a właściwie Przemysław Gradus, który w pierwszej części gry zdobył dla swojego zespołu dwie bramki.
W drugiej połowie napierać zaczęła Casablanka, która w 34 minucie gry zdobyła swoją trzecią bramkę, autorem ponownie Gradus. Dwie minuty później było już 5:4, kontaktową bramkę dla Casablanki zdobył Pierzchała bo bardzo ładnej akcji zespołu. Do końca meczu nie wiadomo było jakim wynikiem zakończy się to spotkanie, zespół No Name nie zamierzał jednak bronić wyniku i atakował. Jeden z ataków zaowocował bramką Lisika, który w tym meczu dla swojej drużyny strzelił ich trzy.
Dobre widowisko, szybkie tempo gry, tak można podsumować ten mecz.

Bramki: K.Brzeziński ‘9, P.Waleszczyk ’11, D.Grondziewski ’14, Ł.Lisik ’19,’24,’48 (No Name Słupsk) – P.Gradus ’23,’25,’34, Pierzchała ’36 (Kwiaciarnia Casablanka)