25 PAź 2015

Hasan - Klima 9:3, blisko niespodzianki w meczu Osiedla!

W bardzo emocjonującym spotkaniu Hasan Kebab Old Young pokonał Klimę Truck Team 9:3. Swój mecz wygrała także drużyna Osiedla, która miała spore problemy w meczu z Morpolem.

Hasan Kebab Old Young vs Klima Truck Team 9:3 (3:2)
Obydwa zespoły przystąpiły do meczu w licznych i najsilniejszych składach.
Początek meczu należał do Klimy, która wykorzystała swoje kontry, za sprawą Damiana Kopcińskiego, który strzelał bramki w 8 i 9 minucie spotkania. Hasan swoją pierwszą bramkę zdobył w 16 minucie – autorem nowy nabytek zespołu, dobrze znany piłkarz m.in. Gryfa Słupsk – Łukasz Stasiak. Minutę później było już 2:2, a cztery minuty przed końcem pierwszej części meczu prowadzenie Old Young zapewnił Henryk Patyk, do przerwy 3:2.
Druga połowa spotkania zdecydowanie należała do Hasana, choć to Klima zdobyła pierwsza bramkę, która dawała remis 3:3. Hasan w 37 minucie spotkania wyszedł na prowadzenie i tak już było do końca meczu. Zespół A.Piekarka podwyższał prowadzenie, po bardzo składnych akcjach, w której najczęściej udział brali Patyk-Stasiak-Kaczmarek. Ostatecznie 9:3 wygrał zespół mistrzów Słupska i po sześciu meczach jest liderem. Mecz na bardzo wysokim poziomie.

Bramki: Ł.Stasiak '16,'32,'45,'47, J.Luliński '17, H.Patyk '21,'43, B.Kwinta '37, D.Kaczmarek '50 (Hasan Kebab Old Young) – D.Kopciński '8,'9, B.Czerniło '28 (Klima Truck Team)

Osiedle Batorego vs Grupa Miłośników PN 'MORPOL' 2:1 (1:1)
Wygrał faworyt, ale o punkty było ciężko, nie zabrakło dramaturgii.
Zespół Morpolu po raz kolejny pokazał charakter, minimalnie ulegając wicemistrzom Słupska.
Spotkanie udanie rozpoczęło się dla zespołu Kazimierza Sawickiego, 4 minuta spotkania dobrą sytuacje strzelecką wykorzystuję Patryk Adamiak i mamy niespodziewanie 1:0 dla Morpolu. Osiedle trzy minuty później doprowadziło do wyrównania, dużo czasu miał Szymon Czajkowski, który mimo iż na traty to skierował piłkę do siatki, pierwsza połowa na remis.
Druga połowa przez dłuższy czas była kopią z pierwszej, niewiele sytuacji strzeleckich, walka w środku pola. W 36 minucie gry zespół Morpolu był zmuszony grać w piątkę przez 10 minut, drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Damian Maleńczyk. W 41 minucie spotkania zagranie w pole karne Morpolu, a tam niefortunnie piłkę do własnej bramki kieruje Dawid Ciesielski. Więcej bramek w meczu już nie zobaczyliśmy, Morpol walczył jak równy z równym o punkty z Osiedlem, ostatecznie to zespół Batorego wygrywa ten mecz 2:1.

Bramki: Sz.Czajkowski '7, Br.samobójcza '41 (Osiedle Batorego) – P.Adamiak '4 (MORPOL)