08 LIS 2015

No Name lepsze od Słonzi!

Niespodzianką zakończyło się spotkanie No Name ze Słonzi, Casablanka nie dała większych szans Partizanowi, podobnie było w meczu Hasana.

No Name Słupsk vs FC Słonzi Słupsk 6:5 (3:2)
Trzy punkty powędrowały do outsidera tego spotkania, drużyny No Name Słupsk, która pokonała FC Słonzi 6:5. To była jedyna niespodzianka wczorajszych spotkań.
Strzelanie bramek w tym meczu rozpoczęło się szybko, już w piątej minucie spotkania Słonzi wyszło na prowadzenie. Do ósmej minuty zobaczyliśmy aż cztery bramki, dwie po stronie No Name i dwie po stronie Słonzi. Jeszcze przed końcem pierwszego kwadransu gry Tomasz Mazurek wyprowadził No Name na prowadzenie, do przerwy 3:2.
W drugiej części meczu do ataków ponownie ruszyło Słonzi, strzał Adama Ratajczyka w 29 minucie gry znalazł drogę do bramki, 3:3. Drużyna Łukasza Lisika w pięć minut zdobyła kolejne bramki oddalając się tym samym na dwie bramki. Słonzi jeszcze swoje dwie bramki zdobyło, ale szóstą dołożyli zawodnicy No Name, co dało komplet punktów w tym spotkaniu.
Bramki: Ł.Sadowski ‘7, A.Bendarek ‘8, T.Mazurek ’14, P.Wojciechowski ’35, Ł.Lisik ’40, P.Waleszczyk ’42 (No Name Słupsk) – A.Ratajczyk ‘5,’29, M.Pacocha ‘7, M.Pielach ’42, A.Ueck ’46 (FC Słonzi Słupsk)

FC Partizan Słupsk vs Kwiaciarnia Casablanka 2:10 (1:5)
Świetna szansa na trzy punkty wykorzystana przez Casablankę. Zespół Kwiaciarni nie dał szans Partizanowi, wygrywając pewnie to spotkanie. Zdecydowanie lepszym zespołem na boisku byli zawodnicy Casablanki, którzy zjawili się w silnym składzie na ten mecz.
Po dwudziestu minutach gry Casablanka prowadziła już 4:0 i mogła spokojnie kontrolować sytuacje na boisku. Partizan zdołał zdobyć bramkę w 23 minucie gry , ale ta niewiele dawała do przerwy Kwiaciarnia prowadziła 5:1.
W drugiej połowie druga bramka dla Partizana w 27 minucie spotkania dała cień nadziei, jednak nie na długo. Casablanka swoje strzelanie w drugiej części meczu rozpoczęła od bramki Przemysława Gradusa w 34 minucie gry, a skończyła bramką Kazimierczaka na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego. Licznik bramek zatrzymała się na dziesięciu,
To było drugie zwycięstwo Casablanki w tym sezonie, Partizan pozostaje z trzema punktami.
Bramki: W.Cholody ’23, A.Kostuch ’27 –rz.karny (FC Partizan Słupsk) – M.Podgórny ’10’,20’23, P.Pierzchała ’13,’46, M.Trela ’16, P.Gradus ’34, R.Halman ’40, T.Snochowski ’45, K.Kazimierczak ’48 (Kwiaciarnia Casablanka)

Fortis Słupsk vs Hasan Kebab Old Young 3:18 (2:9)
Większych szans nie dał Fortisowi, zespół Hasana Kebab Old Young, który rozbił rywala aplikując aż osiemnaście bramek.
To był jednostronny mecz co obrazuje wynik. Zespół Hasana ze swoimi najmocniejszymi filarami przystąpił do tego meczu, w składzie Stasiak-Kaczmarek-Patyk, jak się okazało po raz kolejny trójka jak i cały zespół nie do zatrzymania.
Od początku meczu na boisku rządzili i rozdawali zawodnicy Hasana, którzy od pierwszej minuty gry zdobywali bramki w tym spotkaniu. Zadanie było jeszcze bardziej ułatwione po czerwonej kartce dla Kamila Freunda (Fortis Słupsk) w 42 minucie meczu.
Hasan wygrywa ósmy mecz z rzędu, w takiej formie i w takim składzie drużynę Old Young będzie bardzo ciężko zatrzymać.
Bramki: S.Chwał ‘6, J.Szwiec ’24, K.Dziewientkowski ’50 (Fortis Słupsk) – H.Patyk ‘1,’4,’16,’20,’24,’43, Ł.Stasiak ‘7,’12,’43,’37,’45, B.Kwinta ’10,’13,’49,’50, A.Pietras ’33, D.Kaczmarek ’48, E.Marcol ’49 (Hasan Kebab Old Young)