21 LIS 2015

Baltic i Burza pewnie wygrywają swoje mecze!

Zgodnie z planem swoje mecze wygrały zespoły Burzy i Balticu, które nie dały większych szans swoim rywalom.

No Name Słupsk vs Kebab House Burza 2:12 (2:7)
Bardzo udanie rozpoczęli to spotkanie zawodnicy Bartłomieja Fursewicza, którzy już w czwartej minucie gry za sprawą Kozłowskiego prowadzili 1:0. Minutę później było już 2:0, autorem Bramki Gajek. No Name zdobyło bramkę kontaktową chwilę po straconej drugiej, ale na niewiele się to zdało bowiem po składnych akcjach całego zespołu drużyna Kebab House prowadziła już 5:1. Po pierwszej połowie jasne było kto w tym meczu wygra, do przerwy 7:2 dla faworytów tego meczu.
Druga połowa nie różniła się niczym od pierwszej, Burza dominowała i zdobywała kolejne bramki. Tuż po wznowieniu ósmą w tym meczu dla Burzy zdobył Kwiecień, kolejne były formalnością. Licznik zatrzymał się na dwunastu.
Burza wygrywa po raz dziewiąty w tym sezonie, i umacnia się na pozycji wicelidera słupskiej edycji Extraliga.pl
Bramki: P.Waleszczyk ‘9,’23 (No Name Słupsk) - B.Kozłowski ‘4, P.Gajek ‘5,’10, K.Zając ’18,’20, A.Kleszcz ’22, A.Krzyważnia ’25, P.Kwiecień ’27,’50, M.Mińkowski ’32, P.Bentkowski ’37, J.Stec ’47 (Kebab House Burza)

Fortis Słupsk vs Baltic Fish Team 2:14 (1:5)
Bardzo pewnie swoje spotkanie wygrał Baltic Fish Team, który nie miał problemów z pokonaniem Fortisu.
Co prawda w zespole Fortisu w słupkach obrońca, ale wynik mówi sam za siebie. Strzelanie rozpoczęło się w tym meczu bardzo szybko, po trzech minutach mieliśmy już dwie bramki, po jednej z obydwu stron. Baltic przez kolejne dziesięć minut spotkania zdobył cztery bramki i prowadził pewnie 5:1, Fortis próbował atakować zespół Balticu, bezskutecznie.
W drugiej odsłonie meczu grała praktycznie tylko jedna drużyna. Baltic zdobywał kolejne bramki z dużą łatwością. Fortis strzelił w drugiej połowie tylko jedną bramkę. Siedem bramek w tym meczu na swoje konto dopisał Jarosław Felisiak, który z 34 bramkami przewodzi w klasyfikacji strzelców. Niespodzianki w tym meczu nie było, Baltic zgodnie z założeniami dopisuje kolejny komplet punktów.
Bramki: M.Wiśniewski ‘3, K.Klimas ’27 (Fortis Słupsk) – J.Felisiak ‘2,’7,’9,’10,’28,’36,’41,’46, P.Michalak ‘5,’40, M.Kozłowski ’19,’29,’30,’48, P.Chmiel ’37 (Baltic Fish Team)