22 LIS 2015

Cosinus przegrywa wygrany mecz, Hasan ponownie lepszy w hicie!

Cztery mecze, czterech zwycięzców. W hicie kolejki ZKS Komnino mocno przeciwstawiło się Hasanowi, swój mecz po raz dziesiąty wygrała Burza, Klima okazała się lepsze od Cosinusa, a Osiedle po wyrównanym meczu pokonało Fortis.

Grupa Miłośników PN „Morpol vs Kebab House Burza 4:11 (1:4)
Niespodzianki w tym meczu nie było, Burza pewnie pokonała drużynę Morpolu po raz kolejny zdobywając sporo bramek.
W piątej minucie gry zespół Bartłomieja Fursewicza objął prowadzenie za sprawą dobrze dysponowanego Bartosza Kozłowskiego. Po zdobyciu pierwszej bramki Burza zdominowała pierwsze dwadzieścia minut spotkania zdobywając cztery bramki, autorami kolejnych bramek byli Bogzdel, Giersz i Mytych, ostatni z wymienionych zawodników napędzał każdą akcje ofensywną Burzy.
W drugiej połowie zobaczyliśmy jeszcze bardziej otwarty mecz. Burza podwyższała prowadzenie, Morpol starał się atakować, udało się zdobyć kolejne bramki. Na Burzę oczywiście cztery trafienia to było za mało, kolejne bardzo składne akcje kończyły się bramkami. Najczęściej do bramki rywali trafiał obrońca Burzy – Bartosz Kozłowski, najwięcej asyst po stronie Mytycha.
Kolejne przekonywujące zwycięstwo Kebab House Burzy stało się faktem, zespół wicelidera słupskiej edycji Extraliga.pl wygrywa po raz dziesiąty z rzędu.
Bramki: P.Adamiak ’24, P.Steinke ’33, P.Kwiecień (br.samobójcza) ’34, W.Derezulko ’46 (Grupa Miłosników PN MORPOL) – B.Kozłowski ‘5,’32,’40, Ł.Bogzdel ‘9, M.Giersz ’11, M.Mytych ’18,’29, K.Żelazek (br.samobójcza)’36, P.Kwiecień ’38, K.Zając ’41, P.Gajek ’49 (Kebab House Burza)

ZKS Komnino vs Hasan Kebab Old Young 5:6 (2:2) HIT KOLEJKI
Bardzo dobre widowisko zobaczyliśmy w hicie 11 kolejki. Zespoły Hasana jak i Komnina pokazały kawałek dobrej piłki. ZKS walczyło jak równy z równym z Hasanem, który jednak mimo iż miał w tym meczu trudne chwile potrafił wygrać to spotkanie. Hasan rozpoczął szybko od bramki, już w piątej minucie nie kto inny jak Łukasz Stasiak dał prowadzenie Old Young. Po błędzie bramkarza mistrzów Słupska, Kamil Iwanicki skierował piłkę do bramki, po 16 minutach mieliśmy bramkowy remis. Chwilę później Kaczmarek świetnie trącił piłkę, która była adresowana do Stasiaka, mieliśmy już 2:1. Komnino się nie poddawało i to się opłaciło, Marcin Trukszyn doprowadził do remisu w 19 minucie gry, do przerwy remis 2:2.
Drugą połowę udanie rozpoczęło Komnino, skuteczny w ataku Dominik Zagórowski wyprowadził na prowadzenie zespół ZKS-u. Pierwsze dziesięć minut gry drugiej odsłony to przewaga Komnina, którego nie pozwalało rozwijać skrzydeł Hasanowi. Jednak w 35 minucie gry Stasiak zagrał piłkę do Kwinty a ten miał przed sobą tylko bramkarza, 3:3. Zespół poznaje się w ciężkich chwilach, Hasan zdołał w kolejnych minutach zdobyć kolejne bramki, w dwie minuty na dwubramkowe prowadzenie Hasana wyprowadził Stasiak. Minutę później było już 6:3, tym razem po raz drugi w tym meczu Kwinta. Komnino miło iż przegrywało grało do końca. To zaowocowało kolejnymi bramkami, Kamila Iwanickiego i ponownie Zagórowskiego. Na więcej czasu już nie wystarczyło, Hasan musiał odczuć trudne warunki, które postawiło Komnino, bardzo dobre widowisko godne hitu kolejki.
Bramki: K.Iwanicki ’16,’46, M.Trukszyn ’19, D.Zagórowski ’29,’50 (ZKS Komnino) – Ł.Stasiak ‘5,’17,’42,’43, B.Kwinta ’35,’44 (Hasan Kebab Old Young)

Cosinus vs Klima Truck Team 3:4 (2:0)
Ten mecz miał różne momenty, do pewnego wydawało się, że wszystko ułoży się po myśli Cosinusa, tak się jednak nie stało.
Pierwsza cześć meczu zdecydowanie należała do Cosinusa, który już w drugiej minucie za sprawą Klimaszewskiego prowadził 1:0. Kolejne minuty to również przewaga zespołu Daniela Geska, który zagrażał bramce Klimy. Po kwadransie gry 2:0 prowadzili zawodnicy Cosinusa, wszystko wskazywało na zwycięstwo w tym meczu.
Druga połowa również to potwierdzała, 27 minuta gry bardzo dobre uderzenie z dystansu Szkopińskiego, mieliśmy 3:0. Od 31 minuty w tym meczu zaczęły dziać się cuda. Cosinus kończył mecz w piątkę po czerwonej kartce Makowieckiego, stracił także bramki. W 36 minucie gry mieliśmy już tylko jednobramkowe prowadzenie Cosinusa. Ostatnie dziesięć minut meczu zapisze się w historii rozgrywek, w 41 minucie gry Adam Klimczuk doprowadził do remisu a w ostatnich sekundach zwycięską bramkę dla Klimy zdobył Bartłomiej Czerniło. Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał, Cosinus przegrał wygrany mecz.
Bramki: M.Klimaszewski ‘2, J.Gregorek ’13, K.Szkopiński ’27 (Cosinus) – P.Makowiecki (br.samobójcza) ’31, D.Kamiński ’36, A.Klimczuk ’41, B.Czerniło '50 (Klima Truck Team)

Osiedle Batorego vs Fortis Słupsk 4:3 (2:1)
Takiego ciężkiego spotkania z pewnością nie spodziewali się wicemistrzowie Słupska – Osiedle Batorego, którzy po ciężkich bojach wydarli zwycięstwo w meczu z Fortisem.
Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z planem Osiedla, czwarta minuta gry Czajkowski i 1:0 dla Osiedla. Fortis nie zamierzał składać broni, dwunasta minuta gry bardzo składna akcja zespołu i mieliśmy remis. Obydwie drużyny atakowały, bliżsi zdobycia bramki byli zawodnicy outsidera tego meczu – drużyny Fortisu. Trzy minuty przed końcem pierwszej odsłony Marcin Pacholski wyprowadził na prowadzenie Osiedle.
Druga część meczu miała bardzo podobny obraz gry jak pierwsza. Mecz był wyrównany i do końca nie wiadomo było kto wygra te spotkanie. Osiedle w 31 minucie gry podwyższyło prowadzenie, ale chwilę później Fortis ponownie je zminimalizował. W 36 minucie gry Rafał Stasiak zdobył bramkę dla Osiedla, było 4:2. Fortis jednak się nie poddawał, dwie minuty po stracie czwartej bramki Klimas ponownie pokonał Petrykowskiego, 4:3. Chwilę później sędzia podyktował rzut karny dla zespołu Fortisu. Stuprocentowej szansy nie wykorzystał jednak Klimas, który przegrał tym razem z Petrykowskim. Osiedle po ciężkim meczu pokonuje Fortis 4:3.
Sz.Czajkowski ‘4,’31, M.Pacholski ’22, R.Stasiak ’36 (Osiedle Batorego) – S.Chwał ’12, K.Klimas ’32,’38 (Fortis Słupsk)