01 GRU 2015

Słonzi przegrywa z Osiedlem!

Kwiaciarnia Casablanka vs Klima Truck Team 6:9 (1:5)
Zespół Casablanki przystąpił do tego spotkania w swoim najsilniejszym składzie, podobnie jak rywale. Początek meczu jak i cała pierwsza połowa spotkania należała do Klimy. Zespół Macieja Klimczuka od początku spotkania z łatwością zdobywał bramki i przez całą pierwszą połowę panował na boisku.
Druga odsłona spotkania przyniosła nam dużo więcej emocji, niespodziewanie straty odrabiać zaczęli zawodnicy Casablanki, którzy w 46 minucie gry przegrywali tylko jedną bramką. Ostatnie minuty meczu należały jednak do zespołu Klimy, która dołożyła kolejne dwie bramki.
Po raz kolejny skuteczny i najlepszy na boisku był Damian Kopciński (Klima Truck Team) zdobywca pięciu bramek w tym meczu.
Bramki: M.Świątek '5,'33. K.Klawikowski '30, D.Piechowski '43,'46, M.Podgórny '44 (Kwiaciarnia Casablanka) – G.Klimczuk '6, D.Kopciński '16,'20,'38,'41,'47, D.Kamiński '22, M.Klimczuk '23, A.Klimczuk '48 (Klima Truck Team)

Osiedle Batorego vs FC Słonzi Słupsk 4:2 (2:0)
Bardzo dobre spotkanie widzieliśmy w drugim sobotnim meczu 12 kolejki. Osiedle po zaciętym meczu pokonało Słonzi.
Bardzo istotny był początek meczu, gdzie w 3 i 4 minucie gry za sprawą Boszke i Pacholskiego Osiedle szybko objęło prowadzenie. Kolejne fragmenty meczu oscylowały w wiele sytuacji podbramkowych, kapitalnie w bramce Osiedla spisywał się Petrykowski, po drugiej stronie równie efektywny był Obara.
W drugiej połowie podobny obraz gry, wiele sytuacji podbramkowych. W 33 minucie gry po bramce Szymona Czajkowskiego Osiedle prowadziło już pewnie, bo 3:0. W 40 minucie gry mogłoby się wydawać, że było po meczu drugi raz golkipera Słonzi pokonuję Boszke i było już 4:0. Słonzi zerwało się do ataków, i w końcu pokonało Petrykowskiego.
Osiedle rozegrało od dłuższego czasu bardzo dobre spotkanie, Słonzi również należą się brawa, jak zawsze grali do końca.
Bramki: S.Boszke '3,'40, M.Pacholski '4, Sz.Czajkowski '33 (Osiedle Batorego) – M.Pielach '43, A.Ratajczyk '45 (FC Słonzi Słupsk)

ZKS Komnino vs Fortis Słupsk 10:3 (7:1)
Mecz odbywał się w arcytrudnych warunkach, na boisku śnieg, który nieustannie padał. Wygrał faworyt tego meczu, chociaż druga połowa była dosyć wyrównana.
Fortis po raz kolejny nie wystrzegł się błędów i już w 3 minucie gry piłka po raz pierwszy wpadła do siatki, Komnino dosyć szczęśliwe prowadziło 1:0. Nikomu nie grało się łatwo, ale zespół z Komnina w kolejnych fragmentach zdobywał kolejne bramki, Fortis strzelił swoją pierwszą w 11 minucie. Do przerwy aż 7:1 prowadziło Komnino, które było skuteczne.
W drugiej części gry Fortis powalczył, ale w bramce bardzo dobrze spisywał się Zieliński, który nie raz uratował swój zespół przed utratą bramki, Paweł już do tego przyzwyczaił.
Kolejne bramki zdobywało Komnino, do tego kontuzja Patryka Zawistowskiego – golkipera Fortisu okazałą się na tyle poważna, że w słupkach musiał pojawić się defensor Fortisu. Ostatnie minuty meczu należały do Fortisu, który zdobył swoje dwie bramki.
Komnino wygrywa po raz ósmy w tym sezonie i lokuje sięna wysokim czwartym miejscu.
Bramki: K.Adamiuk '3,'15,'29, K.Iwanicki '8,'25, D.Zagórowski '8,'22,'43, K.Czechowski '10, M.Trukszyn '32 (ZKS Komnino) – M.Wiśniewski '11, K.Freund '49, S.Chwał '49 (Fortis Słupsk)