03 GRU 2015

Hasan wciaż niepokonany, Baltic wygrywa Osiedlem!

Grupa Miłośników PN Morpol vs No Name Słupsk 3:2 (1:1)
Spotkały się zespoły, które prezentują podobny poziom. Było to widoczne od początku spotkania, w której przewagę mieli zawodnicy Morpolu, potwierdzili to szybko zdobytą bramką. No Name nie był jednak dłużny i zdołał jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu. W drugiej odsłonie również wiele sytuacji podbramkowych, słupków, poprzeczek. Dwie strzelone bramki i prowadzenie 3:1 Morpolu były w tym meczu krokiem milowym do zwycięstwa. Zespół No Name mimo iż walczył do końca nie zdołał zdobyć punktów w tym spotkaniu.
Bramki: G.Wóbel ‘2, S.Pilecki ’32, P.adamiak ’37 (GMPN Morpol) – P.Waleszczyk ’15, T.Mazurek ’47 (No Name Słupsk)

Cosinus vs Hasan Kebab Old Young 3:8 (2:2)
Mecz Hasana z Cosinusem stał na wysokim poziomie. Od początku meczu widzieliśmy bardzo dobry mecz, z wieloma sytuacjami podbramkowymi. W słupkach zarówno B.Wojtanowski jak i P.Kamiński mieli co robić. Mecz był wyrównany do momentu 3:3, kiedy to Konrad Szkopiński otrzymał od arbitra spotkania czerwona kartkę i zespół Cosinusa grał w osłabieniu. Bezlitośnie wykorzystał to Hasan, który zdobył kolejne bramki grając w przewadze jednego zawodnika.
Zespół Hasana wygrywa po raz dwunasty w tym sezonie i przewodzi w tabeli słupskiej Extraligi.
Bramki: B.Gesek ‘1, M.Klimaszewski ‘6, Br.samobójcza (Cosinus) – E.Marcol ‘5,’8, D.Kaczmarek ’32,’44,’50, A.Pietras ’48, Ł.Więś ’50, Br.samobójcza (Hasan Kebab Old Young)

Osiedle Batorego vs Baltic Fish Team 1:2 (0:1)
Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Balticu, którzy rozegrali dobre spotkanie podobnie jak ich rywal – Osiedle Batorego.
Przez  dłuższy czas po bramce Piotra Michalaka z rzutu wolnego wynik nie ulegał zmianie i do przerwy Baltic prowadził 1:0.
Druga odsłona meczu przyniosła nam jeszcze większe emocje. W bramce znowu bardzo dobrze spisywał się Kamil Petrykowski (Osiedle Batorego), który nie raz ratował swój zespół przed utratą bramki. Osiedle także zagrażało bramce rywala, ale piłka przez większość czasu nie znajdowała drogi do bramki. Końcowe fragmenty meczu przyniosły nam dwie bramki, najpierw w 47 minucie gry najskuteczniejszy w rundzie jesiennej Felisiak zdobył swoją 35 bramkę w tym sezonie a w 50 minucie gry kontaktową i jedyną bramkę dla Osiedla strzelił Markowski. Bardzo dobre widowisko.
Bramki: A.Markowski ’50 (Osiedle Batorego) – P.Michalak ’17, J.Felisiak ’47 (Baltic Fish Team)