20 KWI 2016

Redar lepszy od Klimy!

Redar Słupsk vs Klima Truck Team 6:1 (1:0)
Spodziewać można było się tutaj ciekawej konfrontacji, ale chyba nikt nie spodziewał się tak okazałego zwycięstwa drużyny Redaru.
W pierwszej części meczu zobaczyliśmy wyrównany mecz. Klima jak i Redar miały po 3-4 klarowne sytuacje do zdobycia bramki. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zobaczyliśmy w 9 minucie meczu. Bardzo dobrym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Marcel Staniszewski.
Druga połowa meczu dobrze rozpoczęła się dla drużyny Klimy, bowiem w 29 minucie meczu piłkę przed polem karnym przejął Kopciński, który doprowadził do wyrównania. Kolejne minuty były bardzo istotne w tym spotkaniu i przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść drużyny Dariusza Diakowskiego. W 32 minucie meczu bardzo ładna akcja pomarańczowych i bramka nr 2 Staniszewskiego. Chwilę później Fabian Słowiński miał dużo szczęścia, bowiem piłka uderzona przez napastnika Redaru wpadła do siatki bo błędzie golkipera rywali. Redar prowadził już 3:1, Klima miała swoją sytuację na zdobycie bramki kontaktowej, ale jej nie wykorzystała, a konkretnie Paweł Hojczyk. W 37 minucie meczu po raz drugi rzut wolny wykorzystał Staniszewski i Redar był coraz bliższy zwycięstwa. Minute później kiepskie zachowanie defensorów Klimy i Abramczuk strzałem w długi róg pokonał Strzeleckiego. Obydwie drużyny miały jeszcze po jednej dogodnej szansie ale lepsi w tamtych pojedynkach okazywali się bramkarze. Wynik meczu na 6:1 ustalił Słowiński, który w 49 minucie meczu sprytnie rozegrał rzut rożny z Mirosławem Krzykiem.
Bramki: M.Staniszewski ‘9,’32,’37, F.Słowiński ’33,49 , J.Abramczuk ‘38 (Redar Słupsk) – D.Kopciński ’29 (Klima)
Kartki Ż.K: G.Strzelecki (Klima)