02 CZE 2014

Bez niespodzianek w 12 kolejce!

W hicie 12 kolejki Osiedle wysoko pokonało CUK Ubezpieczenia 9:4. Nie zwalniają tempa zawodnicy FC Słonzi, którzy wygrali swój siódmy mecz w Extraliga.pl.

Kwiaciarnia Casablanka vs FC Słonzi 3:7 (2:1)
Po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazał się zespół FC Słonzi, który pokonał Casablanke. Mecz zwłaszcza w pierwszej części gry był wyrównany, Słonzi objęło prowadzenie ale Casablanka najpierw wyrównała z rzutu karnego, później strzeliła na 2:1 i po pierwszej części gry prowadziła. Druga część meczu należała do Słonzi, które wykorzystało swoje sytuacje i wygrało ten mecz. Po raz kolejny skuteczny w szeregach Słonzi był Kochański.

MGA Słupsk vs Katrina Główczyce 7:13 (5:5)
Po pierwszej połowie wszyscy byliśmy świadkami niemałej sensacji, bowiem Główczyce tylko remisowały z MGA. Jak można było się spodziewać druga część spotkania była pod dyktando Katriny, która ostatecznie wygrała ten mecz różnicą sześciu bramek. Po pierwszej części Katrina słabo organizowała się w obronie oraz nie wykorzystywała swoich sytuacji czego konsekwencją było stracenie 5 bramek w pierwszych 25 minutach. Pięć bramek dla Katriny strzelił Adrian Szamal, czterokrotnie bramkarza Katriny pokonał Przemysław Goleniewski (MGA Słupsk).

Dragons Team vs Hasan Kebab Old Young 2:5 (1:2)
Obie drużyny miały tylko po jednym zawodniku na zmianę, co mogło wpłynąć na losu meczu, w Dragonsach zabrakło m.in. pierwszego bramkarza, w szeregach Hasana nie zobaczyliśmy paru podstawowych zawodników. Sensacji jednak nie było i Old Young wygrali 5:2, po pierwszej części 2:1 na korzyść Hasana.

CUK Ubezpieczenia vs Osiedle Batorego 4:9 (1:5) HIT KOLEJKI
Z walki o najwyższe lokaty wypadła już raczej drużyna CUK Ubezpieczenia, która nie sprostała w meczu z Osiedlem Batorego. Mecz do pewnego momentu był bardzo wyrównany lecz cztery bramki w krótkim czasie dla Osiedla przesądziły o losach tego meczu. Po raz kolejny świetny mecz rozegrał Wojtek Wójcik, który nie tylko strzelał bramki ale także pracował przy bramkach strzelanych przez kolegów.

Agata Meble Słupsk vs Redar Słupsk 6:4 (4:1)
Bez swojego pierwszego bramkarza oraz Piotra Michalaka Agata przystąpiła do meczu z Redarem. Po pierwszej części Agata wyraźnie przeważała, w drugiej połowie Redar zdołał zdobyć trzy bramki, Agata nie byłą już tak skuteczna jak w pierwszych 25 minutach, przede wszystkim za sprawą dobrze dysponowanego bramkarza Redaru, który bronił i zatrzymywał ataki rywala.

Kebab House Burza Słupsk vs Castorama Słupsk 9:5 (4:2)
Obie drużyny do meczu przystąpiły w liczbie pięciu zawodników. Mecz zatem nie był łatwy dla obu drużyn, bowiem brakowało szóstego zawodnika, do Burzy dołączył szósty gracz na niewiele przed końcem meczu. Ostatecznie Burza wygrała ważny dla siebie mecz i nadal jest wiceliderem. Skuteczny w tym spotkaniu był Krystian Giersz, który strzelił Castoramie aż siedem bramek.