14 MAJ 2016

ZKS Komnino w formie!

W hicie 17 – zaległej kolejki górą zawodnicy z Komnina, którzy pokonali zespół Kebab House Burza. W pierwszym meczu padł nowy rekord w różnicy zwycięstwa, który ustanowił Hasan Kebab Old Young.

FC Partizan Słupsk vs Hasan Kebab Old Young 0:21 (0:6)
Przed tym spotkaniem faworyt był tylko jeden i tylko cud mógł sprawić, że Hasan tego meczu nie wygra i to wysoko. Cudu nie było, była prawdziwa deklasacja rywala.
Po pierwszej połowie chyba nikt nie spodziewał się, że może paść aż tyle bramek. Do dziesiątej minuty drużynie Partizanu udawało się nie stracić bramki, później skutecznie atakowali faworyci tego meczu. Strzelanie rozpoczął Henryk Patyk, który tak naprawdę w tym meczu zdobył osiemnaście bramek, a bardzo przy strzelaniu pomagali mu koledzy z drużyny, którzy wykorzystywali bezradność rywala. Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem Old Young w stosunku 6:0, bardzo ładną bramką popisał się Kuba Stec, który umieścił piłkę tuż pod poprzeczką, na listę strzelców w szeregach Hasana wpisał się także Edward Marcol.
Druga połowa meczu to to masowe strzelanie do bramki Partizanu, a przy piłce przez ponad 90% czasu byli zawodnicy Hasana Kebab Old Young. Worek z bramkami w drugiej połowie otworzył nie kto inny jak Henryk Patyk, który również zakończył strzelanie przy stanie 21:0. Nowy rekord w różnicy zwycięstwa został ustanowiony w tym spotkaniu, poprzedni należał do drużyny Baltic Fish Team.
Bramki: H.Patyk ’10,’17,’20,’22,’25,’29,’30,’33,’36,’37,’38,’39,’42,’43,’46,’47,’48,’50, J.Stec ’12, E.Marcol ’16 (Hasan Kebab Old Young)

ZKS Komnino vs Kebab House Burza 5:1 (1:1) HIT KOLEJKI
Drużyna Marcina Trukszyna w tej rundzie pokazuje się z jeszcze lepszej strony aniżeli w rundzie jesiennej. W hicie 17 kolejki ZKS Komnino pewnie pokonało Kebab House Burze 5:1.
Już w pierwszym kwadransie to drużyna z Komnina miała dużo więcej sytuacji na zdobycie bramki. W 15 minucie gry rzut wolny na bramkę dla Burzy zamienił Bartek Kozłowski, który precyzyjnym strzałem pokonał golkipera ZKS-u. Defensor Burzy próbował raz jeszcze z rzutu wolnego chwilę później ale bardzo dobrze interweniował Zieliński. Bramka wyrównująca, która wisiała od dłuższego czasu w powietrzu dla Komnina padła pod koniec pierwszej połowy, podanie Szabata wykorzystał Orynycz. Do przerwy bramkowy remis.
Drugą połowę Komnino rozpoczęło bardzo udanie, ładna akcja zespołu, dobre podanie Marcina Trukszyna do Iwanickiego, a były zawodnik Katriny wyprowadził na prowadzenie swój zespół. W kolejnych minutach drugiej połowy stroną przeważającą było Komnino, które konstruowało bardzo ładne akcje bramkowe, w 32 minucie gry bliski podwyższenia prowadzenia był ponownie Iwanicki ale piłka trafiała w poprzeczkę. Bramka nr 3 dla ZKS, padła w 37 minucie gry, dobre zagranie Szabata wykorzystał Romowski. Burza spróbowała jeszcze z rzutu wolnego, ponownie bramce zagroził najbardziej aktywny w szeregach Kebab House – Bartek Kozłowski, piłka jednak nie wpadła do siatki. Komnino pod koniec meczu strzeliło jeszcze dwie bramki, najpierw po raz drugi na listę strzelców wpisał się Orynycz po bardzo dobrym zagraniu Trukyszyna, a w 49 minucie Zacharski wykorzystał podanie Pacholskiego, który otworzył koledze z drużyny drogę do bramki.
Bramki: P.Orynycz ’25,’47, K.Iwanicki ’27, P.Romowski ’37, M.Zacharski ’49 (ZKS) – B.Kozłowski ’15 (Burza)
Ż.K: P.Romowski (ZKS) – M.Giersz (Burza)