13 CZE 2016

Klima wraca na boisko!

Dzisiaj odbędą się dwa zaległe spotkania 21 kolejki. Mecze rozegrane zostaną o nietypowej porze, bowiem w poniedziałek oraz na obiekcie na którym jeszcze nigdy zmagania nie były rozgrywane.

Zaległe mecze 21 kolejki:
Kebab House Burza vs No Name Słupsk   poniedziałek, 13 czerwiec, 20:00
Morale zespołu Bartłomieja Fursewicza po ostatnim meczu są na pewno dobre, bowiem Burza zdeklasowała FC Partizan w ostatniej kolejce wygrywając 25:0. Zwycięstwo to kolejny krok w walce o Top 3 drużyny Burzy i jeśli dzisiaj faworyci wygrają zrównają się punktami z zespołem Baltic Fish Team i wydaje się, że mecz bezpośredni pomiędzy Burzą a Balticiem będzie walką o miejsce na podium. Wracając do dzisiejszego meczu zespół No Name dobrze zna swojego rywala i z pewnością łatwo punktów nie odda, choć większy potencjał jest po stronie drużyny Burzy, która za wszelką cenę będzie chciała zdobyć komplet punktów dzisiejszego wieczoru.

Klima Truck Team vs Auto Diesel Service   poniedziałek, 13 czerwiec, 21:00
Po blisko trzytygodniowej przerwie na boiska Extraligi wraca zespół Klima Truck Team. Drużyna Macieja Klimczuka lokuje się na ósmej pozycji w ligowej tabeli i wyprzedza swojego dzisiejszego rywala o jedną pozycję, mając osiem punktów więcej. Zespół Diesla od pięciu meczów nie potrafi przerwać złej passy porażek, może dzisiaj? W rundzie jesiennej nieoczekiwanie zespół występujący pod nazwą Fortis pokonał Klimę 5:3. Wszystko także zależy w jakich składach znajdą się obydwa zespoły, w ostatnich pięciu meczach zespół z Kobylnicy ma duże problemy kadrowe najczęściej grając bez rezerw.