05 WRZ 2016

Baltic - Redar 3:2!

Inauguracja sezonu 2016/2017 za nami. Rozpoczęliśmy od spotkania Fortis Słupsk vs Kwiaciarnia Casablanka, kolejkę zakończyliśmy bardzo emocjonującym spotkaniem Partners vs Cosinus Team.
W pierwszej kolejce zobaczyliśmy jeden remis, nie wiedzieliśmy niespodzianek, swoje mecze wygrywali faworyci.

Fortis Słupsk vs Kwiaciarnia Casablanka 4:3 (1:2)
Przed tym meczem byliśmy zgodni co do jednego, o zwycięstwo powalczy tutaj każda ze stron, bowiem trzy punkty są w zasięgu zarówno jednej jak i drugiej  drużyny. W zespole Fortis widzieliśmy nowe twarze, które tak naprawdę zapewniły zwycięstwo drużynie we fioletowych koszulkach. Z bardzo dobrej strony pokazał się Krzysztof Brudecki, który trzykrotnie pokonał bramkarza Casablanki. Drużyna Bartka Jarominiaka, w końcowych fragmentach meczu przechyliła szale zwycięstwa na swoją korzyść, po tym jak Kwiaciarnia już praktycznie nie broniła dostępu do własnej bramki. W zespole Casablanki na pochwały zasłużył Przemysław Gradus, który miał udział przy wszystkich bramkach swojego zespołu, niestety nie do końca udany debiut w bramce Kwiaciarni zaliczył Paweł Królik, który kapitulował czterokrotnie. Fortis zdobywa bardzo ważne trzy punkty, w kolejnym meczu o punkty będzie niezwykle ciężko rywalem będzie mocne Komnino.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY MECZU

Auto Diesel Service Kobylnica vs Win-Pro Burza 2:8 (1:4)
W tym meczu niespodzianki nie widzieliśmy, murowany faworyt wygrał zgodnie z planem. Burza miała to spotkanie pod kontrolą od początku do końca, a pierwszą bramkę widzieliśmy już w 15 sekundzie spotkania, kiedy to szczęśliwe piłka znalazła Kopcińskiego i wpadła do siatki rywala. Menager zespołu Win-Pro ma powody do zadowolenia, bowiem nowe nazwiska w tym meczu pokazały się z dobrej strony, mowa oczywiście o Kopcińskim i Zagórowskim, którzy mieli udział przy ponad 60% bramkach swojego zespołu. Nie zawiedli także Giersz, Gajek czy Kozłowski, a więc trzon zespołu Burzy, skuteczny był także Zając. W szeregach Diesla świeżo sprowadzony Markowski był najjaśniejszą postacią drużyny z Kobylnicy. Pierwszy krok Burzy wykonany, drużyna Auto Diesel z pewnością z meczu na mecz będzie wyglądała lepiej, bowiem potrzeba zgrania zespołowi z Kobylnicy.

Baltic Fish Team vs Redar Słupsk 3:2 (1:2)
Mecz zapowiadał się na nieoficjalny hit pierwszej kolejki, i z pewnością taką rangę należy przyznać niedzielnemu spotkaniu nr 1. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Redaru, rykoszet po strzale Pacholskiego znalazł miejsce w siatce już w drugiej minucie, Szymański miał niewiele do powiedzenia. Mecz był bardzo wyrównany od początku do końca, widzieliśmy na boisku dwie równe i dobrze zorganizowane drużyny. Baltic wyrównał po bardzo ładnym strzale z powietrza Gabriela Słodzińskiego w 13 minucie meczu. Jeszcze przed przerwą widzieliśmy zmianę rezultatu, najgroźniejszy w tym meczu zawodnik Redaru – Fabian Słowiński, bardzo ładnym uderzeniem pokonał golkipera Balticu.
Druga odsłona meczu przypominała pierwszą, choć tutaj więcej szczęścia, oraz nieco więcej z gry mieli zawodnicy w niebieskich koszulkach. Remis 2:2 padł w 37 minucie meczu po rzucie wolnym wykonywanym przez Macieja Walusia. Kontra 3 na 1 na pięć minut przed końcem meczu dała upragnione trzy punkty drużynie Baltic Fish, autorem zwycięskiej bramki był Kamil Klimas. Bardzo ładne widowisko, Baltic wygrywa i zdobywa pierwsze trzy punkty.