27 WRZ 2016

No Name wygrywa z Casablanką!

W sobotni wieczór mecz pomiędzy Klima Truck Team a Partners Sp. z o. o. dostarczył nam wielu emocji. W niedzielnych zmaganiach Cosinus pokonał niżej sklasyfikowaną drużynę Auto Diesel, i pozostał liderem rozgrywek. Swój pierwszy mecz w obecnym sezonie wygrał Team Łukasza  Lisika – No Name.

No Name Słupsk vs Kwiaciarnia Casablanka 7:4 (3:1)
Terminarz drużyny Łukasza Lisika na samym początku rozgrywek był bardzo wymagający, bowiem zespół mierzył się z: Old Young, Burzą i Baltic Fish. Mecz z Casablanką na papierze miał być dużo łatwiejszym spotkaniem, a na pewno szansą na zwycięstwo. Tak też się stało, choć całe spotkanie było naprawdę wyrównane, i do ostatnich minut obydwie drużyny walczyły o trzy punkty. Casablanka po raz kolejny mogła skorzystać z niezawodnego Szymona Gołaszewskiego, który strzela bramki dla Kwiaciarni na zawołanie, a w dotychczasowych meczach „Goły” miał udział przy 55% bramek dla swojego zespołu.  No Name zagrało całkiem solidnie i skutecznie, a bardzo istotne było pięć ostatnich minut meczu przy których przy wyniku 4:4, drużyna Łukasza Lisika zdobyła trzy bramki, co zapewniło komplet punktów. Dla No Name kolejna szansa na punkty już jutro, gdzie rywalem będzie niżej sklasyfikowany zespół Fortis Słupsk, Casablanka powalczy z mocną Klimą.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY MECZU

Auto Diesel Service vs Cosinus Team 2:11 (1:2)
Drużyna Cosinusa pokazała po raz kolejny, że będzie walczyła o wysokie cele w obecnym sezonie. Mimo iż faworyt tego meczu pojawił się tylko w siedmioosobowym składzie to udowodnił, że nawet nielicznie jest silny a przede wszystkim lepszy piłkarsko. Mecz zaczął się dosyć nieoczekiwanie, bowiem od 7 minuty to zespół z Kobylnicy prowadził 1:0. Jeszcze przed przerwą Cosinus Team zdobył dwie bramki. Druga odsłona należała już zdecydowanie do drużyny Piotra Makowieckiego, która od 30 minuty masowo aplikowała rywalowi bramki. Cosinus grał piłką i z dużą łatwością przedostawał się pod pole karne rywala. Auto Diesel popełniał sporo błędów zarówno w defensywie jak i w rozgrywaniu piłki. Cosinus co prawda ma na swoim koncie pięć spotkań, ale nie zmienia to faktu, że drużyna jest liderem rozgrywek. Kolejnym rywalem Cosinusa już juto będzie wymagający rywal w postaci Redaru, ciekawi jesteśmy jak zakończy się to spotkanie.