01 PAź 2016

Partners i Diamond na remis!

W miniony czwartek odbyły się dwa bardzo ciekawe i trzymające w napięciu spotkania szóstej kolejki. W meczu na szczycie Diamond Cars zremisował z Partners Sp. z o. o., w drugim meczu Burza ponownie okazała się lepsza od Baltic Fish.

Partners Sp. z o. o. vs Diamond Cars Old Young 3:3 (1:1) HIT KOLEJKI
To był prawdziwy hit, spotkały się ze sobą bowiem zespoły z czołówki tabeli. Obydwie drużyny wiedziały, że w tym meczu łatwo nie będzie i trzeba zorganizować się w pełni aby uniknąć straty punktów. Zarówno drużyna Diamond jak i Partners, zjawiła się w bardzo silnym składzie na ten mecz. Drużyna Karola Kublika zaczęła ten mecz bardzo odważnie, atakując bramkę rywala, co zaowocowało bramką na 1:0 Pawła Waleszczyka już w 9 minucie spotkania. Kolejne minuty pierwszej połowy były wyrównane, Partners chcieli podwyższyć prowadzenie, Old Young dążyli do remisu co udało się tuż przed przerwą, kiedy to wyrównał sprowadzony do zespołu Diamond Cars – Wojciech Pięta. Druga odsłona meczu była naturalnie jeszcze bardziej emocjonująca. Za sprawą Łukasza Stasiaka, który obok Pawła Waleszczyka był najbardziej wyróżniającą się postacią tego meczu, zespół Diamond dwukrotnie obejmował prowadzenie, ale ostatecznie coraz lepsza forma „Walusia” dała się także we znaki mistrzom sezonu poprzedniego, bowiem Paweł wyrównał stan meczu w 44 minucie. Wydaje się, że remis to najbardziej sprawiedliwy wynik tego meczu. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie sportowym, nie inaczej mogło być przy takiej obsadzie obydwu drużyn. BRAWO!
ZOBACZ SZCZEGÓŁY MECZU

Win-Pro Burza vs Baltic Fish Team 6:4 (2:1)
Obok meczu opisanego wyżej, to spotkanie było jednym z najciekawszych w szóstej kolejce. Faworytem była drużyna Burzy, która potwierdziła swoja siłę, Win-Pro potwierdza także dobrą dyspozycję, po za porażką z Redarem podopieczni Bartłomieja Fursewicza wygrali cztery mecze, dzięki czemu są wiceliderem rozgrywek. Baltic w tym meczu mógł zapunktować, choć do 40 minuty meczu przegrywał różnicą aż trzech bramek. Dobrze przygotowane ataki niebieskich dały dwie bramki co pozwalało myśleć o remisie lub nawet wygranej w tym meczu. Golkiper Balticu zaryzykował zapędzając się na połowę rywala, Burza odebrała piłkę i zdobyła bramkę nr 6, w 49 minucie meczu, która była na wagę kompletu punktów. Dobrą skuteczność potwierdził Damian Kopciński (Win-Pro), ponownie bardzo dobry mecz rozegrał również Michał Giersz, który zdobył dwa gole i dwukrotnie asystował. Zespół Arkadiusza Ryjewskiego będzie szukał punktów w kolejnych meczach, choć o nie łatwo nie będzie, ponieważ drużyna Baltic Fish zagrał w najbliższą niedzielę z Diamond Cars Old Young, Burza zmierzy się z groźną drużyną Klima Truck.

CZYTAJ TAKŻE: EMOCJONUJĄCA ŚRODA!