20 PAź 2016

Grad bramek w meczu Casablanka v Partners!

Wczoraj odbyło się jedne spotkanie 10 kolejki rozrywek Extraliga.pl w Słupsku. Mimo iż tylko jeden mecz to na bramki narzekać nie mogliśmy, padło ich aż w sumie 21!

Kwiaciarnia Casablanka vs Partners Sp. z o. o. 5:16 (2:6)
Największym problemem we wczorajszym spotkaniu zespołu Kwiaciarni był brak bramkarza, bowiem w słupkach widzieliśmy zawodnika z pola – Tomasza Snochowskiego. Zespół Partners był naturalnie faworytem tego meczu, brak golkipera rywali był wodą na młyn dla silnego zespołu Karola Kublika, który takie braki potrafi wykorzystywać bez większych problemów. Bramki padały bardzo szybko jak można się domyśleć, bowiem już w 4 minucie widzieliśmy pierwsze trafienie Partnersów. Po pierwszych dwudziestu pięciu minutach  było 6:2, druga odsłona zapowiadała się zatem na równie strzelecką. Kwiaciarnia pod koniec pierwszej połowy zaczęła dochodzić do głosy, w polu mieli kim grać zawodnicy w granatowych koszulkach, i nie raz zagrażali bramce strzeżonej przez Daniela Łukaczyka. Masowe zdobywanie bramek przez faworytów tego meczu, wybiło totalnie z rytmu Casablankę, która próbowała stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Mecz jak można stwierdzić po wyniku był bardzo otwarty, drużyna Partners bardzo dobrze kończyła swoje sytuacje bramkowe zamieniając je na bramki. Zespół zwycięzców zagrał dobry mecz, ponownie bardzo dobre zawodny rozegrali: Paweł Waleszczyk oraz Michał Nejman. Obydwoje przyzwyczaili już do bardzo dobrej formy, najskuteczniejszym zawodnikiem był jednak Robert Ciepliński, który zanotował pięć trafień. Casablanka mogła strzelić więcej bramek ale w bramce znowu dobrze spisywał się Daniel Łukaczyk.  Najgroźniejszym zawodnikiem w szeregach Kwiaciarni był Patryk Blank, który oddał w tym meczu ponad 10 strzałów, skuteczny był powracający po kontuzji Przemysław Gradus.