25 PAź 2016

Baltic Fish Team w arcytrudnej sytuacji!

Zespół Karola Kublika drużyna Partners zapewniła sobie Top 6 rozgrywek na wiosnę, pokonując Baltic Fish Team w swoim meczu, tempa nie zwalnia Redar a konkretnie Fabian Słowiński, który po raz kolejny okazał się katem i postrachem golkiperów.

Kolejka nr 7 – mecz zaległy
Partners Sp. z o. o. vs Baltic Fish Team 5:3 (1:2)

Dla obydwu drużyn ten mecz był bardzo ważny. Zespół faworyta spotkania -  Partners, znajdował się w nieco lepszej sytuacji w ligowej tabeli, ale zarówno porażka Partnersów jak i Balticu niosła za sobą konsekwencję, a konkretnie brak którejś z drużyn w najlepszej szóstce na wiosnę.
Obydwie drużyny od początku ruszyły do ataku co zaowocowało trzema golami. W 3 i 4 minucie gry Baltic Fish zaskoczył rywala i prowadził już 2:0, początek w wykonaniu drużyny Arka Ryjewskiego rewelacyjny. Na szczęście dla zespołu Partners minutę później padła bramka kontaktowa, która mogła być istotna w kontekście całego spotkania.
Zespół Karola Kublika atakował coraz częściej zwłaszcza w drugiej odsłonie. W 32 minucie gry niezawodny Michał Nejman doprowadził do wyrównania. W dalszych fragmentach meczu Partnersi poszli za ciosem i w sześć minut prowadzili już 5:2. To był cios dla rywala, Baltic po stracie czterech bramek z rzędu miał problemy aby wrócić przez pewien czas na właściwe tory. W końcowych fragmentach zawodnicy w niebieskich koszulkach stworzyli sobie dwie, trzy  bardzo dobre sytuacje bramkowe, w 46 minucie Marcin Kowalewski zmniejszył rozmiary porażki na 3:5, zdobywając bramkę pięknej urody.
Partners Sp. z o. o. będzie walczyć z najlepszymi w rundzie wiosennej, zespołu Baltic Fish prawdopodobnie zabraknie w TOP 6, choć póki piłka w grze wszystko jest możliwe.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY MECZU

Redar Słupsk vs Auto Diesel Service 10:3 (3:0)
Pomarańczowi, którzy byli murowanym faworytem w ostatnim niedzielnym spotkaniu, nie dali szans niżej sklasyfikowanej drużynie Auto Diesel Service.
Redar choć bez Marcela Staniszewskiego, który był zawieszony za kartki, wygrał ten mecz bardzo pewnie. To był ponownie teatr jednego aktora. Mowa naturalnie o Fabianie Słowińskim, który rozstrzygnął ten mecz na korzyść swojej drużyny. Snajper Redaru pokonał bramkarza rywali uwaga aż osiem razy. Fabian pod tym względem bije rekordy słupskiej edycji rozgrywek Extraliga.pl, w dwóch meczach napastnik Redaru strzelił po osiem bramek, co potwierdza rewelacyjną formę oraz wielkie umiejętności piłkarski i strzeleckie tego zawodnika.
Rywal – Auto Diesel trzeba przyznać, że walczył ambitnie. Momentami drużyna z Kobylnicy potrafiła groźnie zaatakować bramkę rywala, zwłaszcza w pierwszej części meczu kiedy wynik nie był jeszcze tak zróżnicowany na niekorzyść outsidera tego meczu.
Redar wygrywa kolejny mecz i ma na swoim koncie 21 punktów. Kolejny i ostatni mecz tej rundy pomarańczowi zagrają już w najbliższy czwartek z Diamond Cars Old Young. Auto Diesel powalczy z Baltic Fish o punkty, choć drużyna z Kobylnicy już na pewno w tej rundzie nie poprawi swojej ligowej pozycji, nawet w razie wygranej w kolejnym meczu.