30 PAź 2016

Zwycięska Klima Truck!

Dzisiaj odbył się jeden i ostatni mecz rundy jesiennej. O godzinie 9:00 na boisko wybiegli zawodnicy Fortis i Klima Truck Team.

Klima Truck Team vs Fortis Słupsk 10:3 (3:2)
Faworyt nie zawiódł i pewnie wygrał to spotkanie, ale pomogło tutaj doświadczenie bowiem przez ponad 70% czasu mecz był bardzo wyrównany.
Fortis tak jak zapowiadał zjawił się w tym meczu w bardzo licznym składzie, a do tego w swoim kluczowym i silnym zestawieniu. Różnica od razu była widoczna w grze fioletowych. Klima zjawiła się na meczu w składzie siedmioosobowym, nie zabrakło jednak kluczowych zawodników tego zespołu.
Pierwsza połowa zakończyła się wygraną 3:2 dla Klima Truck. Od pierwszych minut obydwie drużyny zagrażały bramce rywala, nie było widać różnicy chociażby w klasyfikacji ligowej pomiędzy obiema drużynami. Druga odsłona meczu rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, Fortis wyrównał, ale chwilę później niezawodny Krzysztof Kozłowski, który w tym meczu zdobył cztery bramki a także dwukrotnie asystował wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 33 minucie było 5:3, ale Fortis nie rezygnował. Wynik meczu mógł obrazować to co działo się na boisku właściwie przez całe spotkanie, do ostatnich pięciu minut meczu w których Klima była bardzo skuteczna. Zespół Macieja Klimczuka od 46 minuty do 50 zdobył jeszcze pięć bramek, co zaowocowało efektywną wygraną. Faworyt meczu może być zadowolony z kompletu punktów a przede wszystkim z wyniku bowiem Fortis zagrał dzisiaj naprawdę solidne spotkanie.
Dzięki wygranej Klima Truck kończy jesień na wysokiej piątej pozycji, Fortis o punkty będzie walczył w rundzie rewanżowej w grupie nr 2.