25 KWI 2017

Klima mocna na starcie

Dwie wygrane, 14 bramek strzelonych i tylko 5 straconych. To bilans zespołu Sebastiana Hojczyka – Klima Truck Team. Zieloni znajdują się w wysokiej formie.

Mocni na starcie
W pierwszej kolejce rundy wiosna 2017 Klima Truck Team rozbiła mistrza jesieni – Cosinus 8:1. W swoim drugim meczu podopieczni S.Hojczyka pokonali wicemistrza – Win-Pro. Te świetne wyniki potwierdzają słowa Pawła Hojczyka, który w wywiadzie (OGLĄDAJ) wspominał „Walczymy o najwyższe cele, TOP 3”.
Transfer Marcina Wiśniewskiego w przerwie zimowej również ma swoje uzasadnienie, to pomocnik Klima Truck Team był jednym z najjaśniejszych punktów w meczu Win-Pro vs Klima. Wiśnia w swoim stylu zdobył swoją pierwszą bramkę w tym meczu nie dając bramkarzowi żadnych szans, gol był ozdobą meczu. Klima trzy punkty wywalczyła przede wszystkim w okresie czterech minut w których przy stanie 3:3 wbiła rywalowi trzy bramki, a nikt na minutę przed końcem nawet tak mocna drużyna jaką jest Burza nie mogła się podnieść.
Win-Pro pozostaje bez punktów w rundzie wiosna 2017. Bartłomiej Fursewicz z pewnością nie pozwoli sobie już na kolejną przegraną, ale rywalem w kolejnym meczu będzie mocny Redar, w grupie mistrzowskiej każdy mecz to wyzwanie. W szeregach Win-Pro w tym spotkaniu bardzo aktywny był Damian Kopciński, który dwukrotnie pokonywał bramkarza rywali, ale to było za mało, choć Burza swoje szanse i to klarowne stwarzała.

Wyniki 2 kolejki: TUTAJ
Tabela: TUTAJ
Statystyki indywidualne: TUTAJ
Wywiad z P.Hojczykiem: TUTAJ