29 KWI 2017

Pierwsze wygrane Kartpol i Kwiaciarni

W grupie nr 2 robi się coraz ciekawiej. Do głosu zaczęły dochodzić zespoły Kwiaciarnia Casablanka i Kartpol Team. Obydwie drużyny wygrały swoje mecze w 3 kolejce rozgrywek.

Skuteczny finisz Kwiaciarni
Przez 90% czasu gry mecz był wyrównany a Castorama odrabiała stracone bramki do rywala. W 45 minucie gry bramka na 5:6 dała kontakt podopiecznym Dariusza Pietrzyckiego i wydawało się, że Castorama może w tym meczu zdobyć punkty. Ostatnie pięć minut spotkania to był jednak nokaut ze strony Kwiaciarni, która wbiła  rywalowi uwaga aż pięć bramek, co w końcowym rozrachunku przyniosło efektowne zwycięstwo.
Sam wynik pokazuje, że na nudę  tym spotkaniu nie narzekaliśmy, obydwie drużyny strzelały bramki i konstruowały sporo sytuacji bramkowych. Doświadczenie w rozgrywkach drużyny Kwiaciarnia Casablanka oraz zawodnicy, którzy potrafią wziąć ciężar gry na siebie to były czynniki, które zadecydowały o triumfie drużyny Przemysława Halmana.
MVP meczu Szymon Gołaszewski, który zdobył 4 bramki i zaliczył 3 asysty. W szeregach Casto najjaśniejszą postacią był Dawid Deresiewicz (3 bramki,  2 asysty).

Kartpol z pierwszą wygraną
Miłą niespodziankę swojemu kapitanowi sprawili zawodnicy Kartpol Team, którzy pokonali No Name 7:4. Sam kapitan na meczu nie mógł się pojawić, ale wynik z pewnością może cieszyć Bartłomieja Jarominiaka, bowiem przed meczem za nieznacznego faworyta uchodzili zawodnicy No Name Słupsk.
Przez większość czasu gry drużyn Kartpol prowadziła, a No Name odrabiało straty, choć brakowało bramki kontaktowej. W ostatnich dwóch minutach meczu wymiana ciosów przy stanie 5:3, po dwa trafienia oddały obydwie drużyny.
Końcowy triumf to być może dobra organizacja zespołu Kartpol Team, który zjawił się w licznym i silnym składzie na to spotkanie. Kluczowi zawodnicy zespołu spełnili swoje zadania.
Drużyna Łukasza Lisika – No Name, m.in.  bez pierwszego golkipera w tym meczu, sam kapitan także zmaga się z kontuzją co wyklucza Łukasza z gry. Tabela po trzech grach wygląda ciekawie Kartpol dzięki wygranej awansował na trzecią pozycję w ligowej tabeli, No Name okupuje dopiero piątą lokatę, ale szanse na punkty pojawiają się już w kolejnym meczu.

Wyniki 3 kolejki: TUTAJ
Tabela: TUTAJ
Statystyki indywidualne: TUTAJ