30 MAJ 2017

Casablanka wykorzystała swój potencjał

W grupie nr 2 już ciekawiej chyba być nie może. W niedzielny poranek Baltic Fish Team przegrał swój mecz w którym był faworytem. W grupie mistrzowskiej Win-Pro Burza wraca na właściwe tory.

Casablanka pokazała siłę
Co znaczy liczny i silny skład Kwiaciarni? Przekonaliśmy się w minioną niedzielę, kiedy to z dużym zaskoczeniem drużyna Przemysława Halmana rozbijała rywala prowadząc po pierwszej połowie 6:2. Potencjał drużyny Kwiaciarni znamy nie od dziś, akcje oraz kontry w ich wykonaniu były w tym meczu zabójcze. Mecz zakończył się zwycięstwem co prawda tylko dwoma bramkami, bowiem Baltic mocno wziął się za odrabianie strat ale trzy punkty i rewelacyjna skuteczność to dobry prognostyk przed kolejnym meczem.
W świetnej formie znajduje się Bartłomiej Wyka, który został MVP tego spotkania. Bartek strzelił w tym meczu aż 7 bramek, i ma już na swoim koncie 22 trafienia w całych rozgrywkach. Królem asyst Szymon Gołaszewski.
Baltic nadal znajduje się w dobrej sytuacji bowiem jeśli wygra swój zaległy mecz wyprzedzi Bar Pod Dzikiem oraz No Name Słupsk, Casablanka mocno zaznacza swoją obecność w tej grupie.

Menager zadowolony
Bartłomiej Fursewicz może być zadowolony ze swojego zespołu bowiem Win-Pro najpierw pokonało Old Young a w minioną niedzielę okazało się lepsze od Klima Truck Team strzelając w dwóch zwycięskich meczach 14 bramek.
Obydwie drużyny zjawiły się w okrojonych składach, Klima Truck nie mogła liczyć na zmiany, Burza grała z jednym zawodnikiem na zmianę do tego był to golkiper zespołu Daniel Libigocki, który jednak swoje zadanie wykonał.
Drużyna Sebastiana Hojczyka była w drugiej odsłonie spotkania blisko dogonienia rywala, bowiem w 37 minucie gry po bramce Grzegorza Klimczuka zespół złapał kontakt z rywalem, z którym przegrywał po pierwszej połowie 0:4! Wracając do pierwszej odsłony meczu, trzeba przyznać, ze gra Burzy wyglądała bardzo dobrze, bramki padały po składnych akcjach i nic nie zapowiadało, że drużyna Klima Truck może jeszcze nawiązać walkę w tym meczu. Nic bardziej mylnego jak później można było zobaczyć. Ostatnie słowo należało jednak do drużyny Win-Pro, która zadała Zielonym w końcówce meczu ciosy, z których zespół już się nie podniósł. Cztery bramki Burzy w ostatnich fragmentach meczu załatwiły kwestie wygranej. Dla drużyny Klima Truck ukłony za walkę oraz pokazanie, że można w niełatwych warunkach i bez zmian walczyć z klasowym zespołem. Największe gratulacje naturalnie dla Win-Pro.