23 WRZ 2017

Baltic zaczyna od wysokiego C

Pierwszy mecz tego sezonu rozegrała drużyna Baltic Fish Team, która powróciła w „starym składzie” w świetnym stylu. Formą imponuje zespół Kartpol Team, który po 2 meczach ma komplet punktów.

Powrót MVP

Miło było oglądać tak grający Baltic Fish Team. Podopieczni Arkadiusza Ryjewskiego pewnie pokonali silny zespół Klima Truck Team 10:4. Jak wcześniej informowaliśmy do zespołu powrócili: Jarosław Felisiak, Marcin Kozłowski oraz Paweł Kmita. W połączeniu z kluczowymi zawodnikami zespołu Baltic Fish ta mieszanka odpaliła już w pierwszym meczu. Świetną formą popisał się Jarosław Felisiak, najlepszy zawodnik sezonu 2015/2016. Snajper Baltic Fish zdobył w tym meczu aż 6 bramek.
Klima walczyła przez cały mecz o korzystny rezultat, blisko kontaktu było jeszcze w pierwszej połowie, w drugiej rywal oddalał się z kolejną bramką. Zespół Sebastiana Hojczyka ma niełatwy terminarz na samym starcie rozgrywek, Najpierw wicemistrz Cosinus, później Baltic a kolejnym rywalem będzie ZKS Komnino.

Na zdjęciu Jarosław Felisiak, który strzelił 6 bramek.

Dublet punktów

W bardzo dobrej formie znajduje się drużyna Kartpol Team, która wygrała swój drugi mecz w tym sezonie. Zespół Bartłomieja Jarominiaka tym razem pokonał Bar Pod Dzikiem 5:3, choć druga połowa, a przede wszystkim końcówka meczu była ciężka, rywal odrabiał straty.
Komplet punktów zespół wypracował od początku meczu, bramki nr 4 i 5 były tutaj jego ważnym momentem, bowiem Kartpol prowadził 5:1. Jednym z głównych reżyserów gry: Arkadiusz Chuchla.  Pomocnik Kartpol Team w tym meczu zdobył dwie bramki oraz raz asystował.
Zespół Dzików walczył do końca, udało się drużynie Macieja Szumskiego dojść do stanu 3:5, ale wcześniej popełnione błędy przez defensywę były niewybaczalne, jak się później okazało.

Arkadiusz Chuchla (niebiesko-czerwony strój)