24 WRZ 2017

Groźna Burza w Bruskowie

Mocne otwarcie sezonu zaliczyli zawodnicy drużyny Win-Pro Burza Słupsk, którzy pokonali silny Redar Słupsk. Do niespodzianki doszło w drugim czwartkowym meczu.

Burza z efektami

Tak jak zapowiadaliśmy mecz Redar Słupsk vs Win-Pro to był hit 3 kolejki. Mecz od początku trzymał w napięciu i nie brakowało w nim jak zawsze emocji. Spotkanie od początku lepiej ułożyło się  dla zespołu Bartłomieja Fursewicza, po bramkach Gajka, Jączyńskiego i świeżo sprowadzonego Michalaka Win-Pro prowadziło po pierwszej odsłonie 3:2. Mocne ciosy oraz konsekwencja w grze, przyniosła Burzy kolejne bramki na samym początku drugiej odsłony meczu. W kolejnych fragmentach drugiej połowy Pomarańczowi byli w stanie pokonać bramkarza rywali tylko raz w 30 minucie meczu, oraz w końcowych minutach, jednak to były tylko bramki zmniejszające rozmiary porażki bowiem rywal prowadził już bardzo pewnie i wysoko. W bramce Win-Pro bardzo dobre spotkanie rozegrał Mariusz Małek, nie zawiódł Michał Giersz, który napędzał swój zespół, do czego już przyzwyczaił. Świetny występ zanotował Emil Jączyński.

Emil Jączyński (Win-Pro Burza) zaliczył świenty występ

Falstart Mistrza

Nieoczekiwanie od porażki ten sezon zaczęli zawodnicy drużyny MM Logistics Old Young. W takich sytuacjach nie należy naturalnie nikomu ujmować wygranej, bowiem drużyna ZKS Komnino, po kiepskim początku i porażce w meczu z Auto Diesel Kobylnica zagrała zdecydowanie lepiej w drugim swoim meczu i pokonała Old Young.
Drużyna Artura Piekarka w tym meczu zagrała w bardzo okrojonym składzie, mogła skorzystać tylko z sześciu zawodników. Henryk Patyk zrobił co do niego należało aplikując rywalom 3 bramki, Adam Pietras napędzał zespół i zanotował 4 asysty, to było jednak za mało tego dnia na dobrze zorganizowane ZKS Komnino.
Wynik na pewno jest dużym zaskoczeniem dla wszystkich, ale taki jest fakt MM Logistics zaczyna ten sezon z problemem kadrowym, a tym samym od porażki. Komnino wraca pomału na właściwe tory, sezon zaczyna się naprawdę ciekawie, a w tabeli wielkie zawirowania.