01 PAź 2017

Mistrzowie rozbili beniaminka

Wczoraj odbyło się jedno spotkanie w ramach 5 kolejki Extraliga.pl w Słupsku. Niespodzianki nie było, drużyna wicemistrzów Polski – MM Logistics Old Young rozbiła rywala zdobywając 15 bramek w tej konfrontacji.

Pierwsza strzelanina Old Young
Mecz od początku wyglądał tak jak wszyscy się tego spodziewali. Drużyna Artura Piekarka MM Logistics szybko zdobyła pierwsze dwie bramki, których autorem był Szymon Gołaszewski. Później padały kolejne a licznik w pierwszej połowie po stronie MM Logistics pokazywał 8, przy drużynie z Bruskowa, która ambitnie walczyła w tym meczu tylko 1. Do przerwy 8:1.
W drugiej połowie śmielej do ataków ruszyli zawodnicy z Bruskowa i to pomału przynosiło efekty. O ile w pierwszej części zespół Andrzeja Staszewskiego nie miał ponownie szczęścia bowiem klarowne sytuacje tego zespołu nie kończyły się bramkami, tak w drugiej odsłonie bramka Old Young, strzeżona przez Mariusza Surowca nie była już tak zaczarowana, a drużynie unerdoga w tym meczu udało się trafić jeszcze 4 razy. To naturalnie było za mało na dobrze dysponowanych mistrzów Słupska. Zespół MM Logistics cały mecz miał pod kontrolą, strzelał bramki bez większego wysiłku, po akcjach zespołowych, które drużyna wypracowywała.
To był powrót Old Young w dobrym stylu, 15 zdobytych bramek tylko to potwierdziło. Drużyna z Bruskowa walczyła, ale miała tutaj niewiele argumentów, i wydaje się, że te, które miała wykorzystała.