29 MAR 2018

Wicemistrzowie Polski piekielnie mocni na starcie

Drugie i ostatnie spotkanie w sobotę rozegrały drużyny Auto Diesel Service Kobylnica Team oraz ZKS Komnino. Faworytem przed meczem okazywała się być drużyna Marcina Trukszyna lecz inicjatywę w pierwszej połowie przejął zespół Kamila Kędziora prowadząc 3:2. ZKS Komnino szybko zdobyło dwie bramki za sprawą dobrze dysponowanego Pawła Orynycza który ulokował piłkę dwukrotnie w 5 i 12 minucie. Auto Diesel nie odpuszczał, do 32minuty prowadził 4:2 lecz ZKS Komnino pokazało charakter gdy minuta po minucie doprowadziło do stanu remisowego za sprawą Mariusza Wójtowicza (35') oraz Tomasza Kwidzińskiego (36'). 9 minut przed końcem Marcin Turkszyn zdobył gola na wagę 3 punktów, dzięki czemu jego drużyna zdobyła cenne 3 punkty. Najlepszym zawodnikiem meczu został Piotr Bentkowski który ulokował piłkę w siatce trzykrotnie (8' 23' 32').

W niedzielny wieczór przyszło nam oglądać dwa spotkania. Jeden mecz nie został rozegrany, ponieważ Bar pod Dzikiem oddawał walkowera dla Redaru i podopieczni Dariusza Diakowskiego zgarnęli trzy punkty bez wychodzenia na murawę.

W meczu zamykającym 12 kolejkę extraliga.pl w Słupsku zmierzyły się ze sobą zespoły Przyjaciele Team, oraz MM Logistic Old Young. Drużyna w białych trykotach nie pozostawiła żadnych wątpliwości kto był lepszy w tym spotkaniu i wbili przeciwnikom aż 11 bramek nie tracąc przy tym ani jednej. Podopieczni Artura Piekarka od początku spotkania zdominowali rywala i szybko zaczęli zdobywanie bramek. Znakomite zawody zagrali Krzysztof Garbowski i Szymon Gołaszewski. Obydwaj panowie zdobyli po cztery bramki, warto odnotować, że „Krisu” debiutował w barwach wicemistrzów Polski. Bardzo dobre spotkanie zagrał również Łukasz Bogzdel, którego we wcześniejszych sezonach widzieliśmy w zespole Burzy. Motorem napędowym zespołu był Dominik Kaczmarek. Wynik 11:0 pokazuje, że zespół Old Young mocno wszedł w sezon wiosna 2018. Wygrana z takim rywalem jak wicemistrz Słupska – Przyjaciele Team wzbudza respekt wśród rywali. Drużyna Daniela Geska grała silnym składem, tak wysoka porażka jest zastanawiająca. Życzymy powrotu na właściwe tory drużynie wicemistrzów Słupska.