08 KWI 2018

ZKS Komnino lepsze od Win-Pro Burza!

Wczorajsze spotkanie pomiędzy ZKS Komnino a Win-Pro Burza zakończyło się małą niespodzianką.

Obie drużyny przystąpiły do tego spotkania w okrojonym składzie, w drużynie Komnina brakowało przede wszystkim bramkarza Pawła Zielińskiego a w zespole Burzy zabrakło kilku ważnych zawodników. Do przerwy mieliśmy remis 1-1 i mecz stawał się wyrównany. Po przerwie drużyna Win-Pro wzięła się do pracy i po golu Michała Giersza w 27 minucie obieła prowadzenie. Jednak nie na długo bo w 28 minucie Kamil Iwanicki strzela bramkę i doprowadza do remisu. Po bramce na 3-2 dla Win-Pro wydawało się wszystkim że ten mecz zakończy się zwycięstwem Burzy ale drużyna z Komnina nie zrezygnowała z walki do końca. Dwie groźne kontry zamienili na bramki doprowadzając do wyniku 4-3, końcówka spotkania mogła na należeć do Burzy jednak w kluczowych sytuacjach dobrze spisywał się w bramce Mariusz Wójtowicz oraz obrońcy Komnina. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 4-3 dla ZKS Komnino.

Zapachniało niespodzianką w drugim spotkaniu 13 kolejki gdzie Redar Słupsk podejmował Auto Diesel Service Kobylnica.

Redar przystąpił do tego spotkania w nowym składzie i drużynie Dariusza Diakowskiego mogliśmy zobaczyć kilku nowych bardzo dobrych zawodników. Również Auto Diesel zebrał się w licznym gronie. Spotkanie rozpoczęło się od 2 goli dla Redaru w 9 i 10 minucie niezawodni byli Pacholski i Staniszewski. Jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową na 1-2 dla druzyny z Kobylnicy zdobył Krzysztof Piotrowski. Redar pimo tego ze miał przewagę w tym meczu musiał uważać  na groźne kontry zespołu Auto Diesla. Po przerwie bramkę na 2-2 dla drużyny z Kobylnicy zdobył Stanisław Zdziech i zapachniało niespodzinaką w tym meczu. Drużyna Redaru niepozwoliła jednak na to i przejęła całkiem kontrolę nad meczem strzelając rywalowi jeszcze 3 bramki i wygrywając pewnie 5-2 objęła fotel Lidera Extraligi Słupsk.