16 KWI 2018

Redar i ZKS Komnino na fali !

Za nami 14 kolejka zmagań w Słupskiej extralidze. Ten weekend przyniósł nam drobne roszady w top 3.

W niedziele mieliśmy przyjemnośc oglądać 4 zespoły z górnej części tabeli. W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny Win-Pro Burza vs Redar Słupsk. Mimo szybko strzelonej bramki przez podopiecznych Dariusza Diakowskiego, Burza nie poddała się i poszła za ciosem w 14' za sprawą Marcina Pluta. Niedługo bo trzy minuty później „pomarańczowi” znów wyszli na prowadzenie. Autorem bramki na 2:1 został Krzysztof Kozłowski. Do połowy mecz przebiegał na korzyść Redaru. W drugiej połowie zespół w niebieskich koszulkach dążył do wyrównania wyniku, lecz to rywal wykorzystał swoja szansę w 46 i 47 minucie meczu dzięki Pawłowi Kauchowi oraz dobrze dysponowanemu tego dnia Krzysztofowi Kozłowskiemu. Podopieczni Dariusza Diakowskiego dzięki wygranej pozostają wciąż na pozycji lidera. Zespół Win-Pro Burza nie zagrał na najwyższych obrotach, przez co traci do „pomarańczowych” aż 5 punktów.

Ostatni mecz niedzielnego dnia przyniósł widzom nie małe zaskoczenie. Zmierzyły się zespoły ZKS Komnino vs MM Logistics Old Young. Podopieczni Marcina Trukszyna są w przysłowiowym „gazie”, bowiem w rundzie wiosennej nie przegrali jeszcze żadnego meczu ! W 3 minucie zobaczyliśmy pierwszą bramkę dla drużyny Atrura Piekarka, której autorem został Szymon Gołaszewski. Piłkarze Komnina byli przyparci do muru do 21 minuty meczu. Szybko strzelone 2 bramki (Bartłomiej Szabat 21' ; Mariusz Wójtowicz 21') jeszcze przed końcem pierwszej połowy zmieniły obrót spraw. Pierwsze 10 minut drugiej połowy przebiegało spokojnie. W 35 minucie drużyna Old Young doprowadziła do wyrównania dzięki Henrykowi Patyk. Ostatnie 10 minut spotkania przyniosło widzom do oglądania aż 5 bramek. Na 3:2 bramkę dla Komnina zdobył Kamil Iwanicki po czym zespół Atrura Piekarka odpowiedział tym samym raptem 4 minuty później. Autorem bramki na 3:3 został Dominik Kaczmarek. Ostatnie trzy minuty spotkania były ciosem w plecy dla Old Young, bowiem z remisu podopieczni Marcina Trukszyna zrobili 3 bramkową przewagę i dzięki temu wspięli się w tabeli na 3 miejsce !