05 MAJ 2018

Zacięty mecz i wygrana Kartpolu

W sobotni wieczór obejrzeliśmy tylko jeden mecz. Spotkanie zespołów Artura Piekarka i Dariusza Diakowskiego zostało przełożone, a meczem inaugurującym 15 kolejkę było starcie Kartpol Team vs Auto Diesel Service Kobylnica.
Pojedynek znakomicie zaczęli podopieczni Bartłomieja Jarominiaka, ponieważ już w 3 minucie objęli prowadzenie za sprawą Tomasza Jakubiec.
Po obu stronach mogliśmy oglądać festiwal niewykorzystanych sytuacji, lecz team Kamila Kędziora dwukrotnie trafił do siatki rywali i po pierwszej połowie mieliśmy wynik 1:2.
Gdy po zmianie stron w 31 minucie bramkę zdobył Robert Jancz i mogliśmy mieć wrażenie że 3 punkty trafią do drużyny Diesla to sytuacja diametralnie się zmieniła. Zespół Kartpolu dołożył na swoje konto trzy bramki za sprawą Kamila Klimasa i Karola Petrusa (x2) które okazały się bezcenne w tym pojedynku. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i to drużyna Bartłomieja Jarominiaka mogła cieszyć się ze zwycięstwa które zagwarantowało im awans w tabeli na trzecią pozycję.
Warto wspomnieć, iż w dniu dzisiejszym bardzo dobre zawody rozegrali Michał Nejman i Karol Petrus (Kartpol).