04 CZE 2018

Pomarańczowa niedziela

Swoje kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Extraliga.pl odniosła 4 drużyna Pucharu Polski Win-Pro Burza.

Spotkanie Win-Pro Burza vs Auto Diesel Service było ostatnim sobotnim meczem. Wynik spotkania mówi sam za siebie, co prawda to drużyna z Kobylnicy bardzo udanie i od mocnych ciosów rozpoczęła to spotkanie bowiem niespodziewanie prowadziła po 10 minutach 2:0 to jednak doświadczenie i  duży potencjał piłkarski drużyny Burzy przyniósł kolejne zwycięstwo.
Po meczu było praktycznie już po pierwszej połowie. Od bramki kontaktowej w 11 minucie zawodnicy Win-Pro grali swoje i po 23 minutach prowadzili już 8:2.
Druga połowa była już formalnością i toczyła się w wolniejszym tempie. Druga odsłona przyniosła rezultat 4:1 na korzyść faworytów spotkania (Win-Pro).
Obydwie drużyny zjawiły się w nielicznych mocno okrojonych składach.

Prawdziwym hitem było spotkanie aktualnego lidera rozgrywek Redar Słupsk oraz mocnej drużyny Baltic Fish Team. Spotkanie zakończyło się  iście piłkarskim wynikiem z dużego boiska, bramki w tym meczu strzelała jednak tylko jedna drużyna.
Spotkanie było wyrównane a zwycięska drużyna pokazała dobrą skuteczność i dobre przygotowanie taktyczne na to spotkanie. Redar swoją pierwszą bramkę zdobył w 25 minucie gry za sprawą Marcela Staniszewskiego, którego strzał z dystansu znalazł miejsce w bramce rywali.
Baltic walczył i konstruował akcje ofensywne ale piłka nie znajdywała miejsca w bramce rywala. Pomarańczowi komfort gry stworzyli sobie na 13 minut przed końcem spotkania bowiem Marcin Pacholski sprytnym strzałem pokonał Wójcika i mieliśmy 2:0. Baltic rzucił się do ataków, potrafił stworzyć sobie bardzo dobre niemalże stuprocentowe sytuacje bramkowe, ale ze swoich obowiązków wzorowo tego dnia wywiązywał się Bartłomiej Wojtanowski – golkiper Pomarańczowych. Wynik spotkania na 3:0 ustalił Łukasz Sawicki.
Redar dzięki wygranej wykonał kolejny krok w kierunku mistrzostwa, a także wyjazdu na tegoroczne Mistrzostwa Polski.

Niestety nie odbyło się spotkanie KS Bruskowo Wielkie vs Kuhn Transport. Wicemistrzowie Słupska poddali mecz walkowerem.