18 CZE 2018

Ulegli wicemistrzom Polski, Klima Truck wciąż wygrywa

Wczoraj prawdziwym hitem zakończyliśmy zmagania 20 kolejki rozgrywek Extraliga.pl w Słupsku. Mowa oczywiście o konfrontacji Win-Pro vs MM Logistics, z której zwycięsko wyszli podopieczni Artura Piekarka.

Przed tym spotkaniem zastanawialiśmy się, który z managerów lepiej ustawi zespół, kto wygra te szachy. Po wczorajszym spotkaniu znaleźliśmy odpowiedź na pytanie. To Old Young okazali się tutaj lepsi, wygrywając ten mecz pewnie.
Zespół Bartłomieja Fursewicza do tego spotkania przystąpił w mocno okrojonym składzie, co nas mocno zdziwiło a do tego z jednym zawodnikiem na zmianę. To zapewne miało wpływ na wynik tego meczu, z drugiej strony trzykrotny mistrz Słupska na ten mecz przygotował się bardzo dobrze i skompletował mocny skład.
Na boisku do 15 minuty widzieliśmy wyrównany mecz i remis 1:1. Po dwóch bramkach Łukasza Więsia, drużyna Win-Pro Burza zaczęła mieć problemy co pokazała druga odsłona meczu.
Druga część meczu co prawda zaczęła się dobrze i z dużymi nadziejami dla Burzy, bowiem w 28 minucie gry Damian Kopciński zdobył bramkę kontaktową, to zawodnicy MM Logistics jednak szybko odpowiedzieli w 30 minucie było już 4:2, a cztery minuty później Old Young byli już o krok od kompletu punktów po tym jak występujący w przeszłości w barwach Burzy – Łukasz Bogzdel dwukrotnie pokonywał golkipera rywali. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9:3 na korzyść drużyny Old Young. Trzeba przyznać, ze wygrana zasłużona, Burza zagrała pasywnie, nie było widać świeżości tak jak w poprzednich meczach, w którym Win-Pro dominowała swoich rywali.

W gazie, mówiąc żargonem piłkarskim znajduje się drużyna Sebastiana HojczykaKlima Truck Team. Zielono biali wygrali swój czwarty mecz z rzędu, wczoraj pokonując drużynę Auto Diesel Service Kobylnica. Wszytko zaczęło się w 10 minucie gry kiedy Klima objęła prowadzenie, do przerwy jedną nogą drużyna Hojczyka miała to zwycięstwo.
Nadzieję drużynie z Kobylnicy starał się przywrócić Bentkowski, który tuż po gwizdu arbitra w drugiej połowie zdobył pierwszą bramkę dla swojego zespołu. Radość jednak nie trwała długo, bowiem trzy minuty później było już 5:1. Klima miała duży komfort w rozgrywaniu swoich akcji bramkowych, rywal musiał gonić wynik a o to nie było w tym meczu łatwo. Spotkanie przebiegało tak praktycznie do ostatnich minut meczu, Diesel poderwał się do ataków i zdobył dwie bramki, wynik meczu na 6:3 na korzyść Klima Truck ustalił Sylwester Dzwonnik.