23 CZE 2018

Grad bramek w Bruskowie, dzisiaj Old Young powalcza o podium

W czwartkowy wieczór odbyły się dwa mecze 21 kolejki. Nie było niespodzianek, nie zabrakło przede wszystkim bramek. Dzisiaj odbędzie się kolejne zaległe spotkanie, Kartpol zagra z MM Logistics.

Zarówno w meczu Kartpol Team vs ZKS Komnino jak i Baltic Fish vs Kamir Team zobaczyliśmy mnóstwo bramek. W pierwszym meczu Komnino wygrało 10:6 z zespołem Bartłomieja Jarominiaka, choć po pierwszej części gry było 3:2. Grad bramek padł w drugiej połowie meczu. Obydwie drużyny zjawiły się w mocno okrojonych i nielicznych składach.
W spotkaniu numer 2 faworytem był zdecydowanie Baltic Fish. To drużyna w niebieskobiałych koszulkach potwierdzała od początku spotkania szybko obejmując prowadzenie. Rywal jednak zaskoczył bowiem zaczął zdobywać bramki i po pierwszej połowie Baltic prowadził 6:4. W drugiej odsłonie spotkania ponowna strzelanina, skuteczniejsi byli zawodnicy Baltic Fish Team, którzy wbili jeszcze pięć bramek. W ostatnich 15 minutach zawodnikom towarzyszył rzęsisty deszcze, który jednak nie przeszkadzał w strzelaniu bramek. Skutecznością błysnął najlepszy strzelec ligi Jarosław Felisiak.

A już dzisiaj dokończymy kolejne zaległe spotkanie. O 19.30 na orliku w Słupsku przy ul. Krzywoustego zagrają ze sobą drużyny Old Young oraz Kartpol Team. Obydwie drużyny stworzyły w rundzie jesiennej świetne widowisko o ma zakończył się remisem. Tutaj za faworyta uchodzi trzykrotny mistrz Słupska MM Logistics Old Young. Bardzo istotne będzie to w jakich składach do meczu przystąpią obydwie drużyny.