24 CZE 2018

WIcemistrzowie Polski zapewniają sobie podium

Wczoraj w Słupsku na ul. Krzywoustego odbyło się jedno zaległe spotkanie rozgrywek Extraliga.pl w Słupsku.

To było spotkanie, które mogło zapewnić podium wicemistrzom Polski. Tak tez się stało, drużyna MM Logistics Old YoungpokonałaKartpol Team10:7 tym samym zapewniając sobie podium na zakończenie rozgrywek.
Spodziewaliśmy się ciekawego spotkania i raczej się nie zawiedliśmy. Wynik otworzyła drużyna Bartłomieja Jarominiakaw 6 minucie meczu. Po pierwszej części gry Old Young prowadzili 4:3.
Druga część meczu rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, cios za ciosem, bramka za bramką. Trzykrotni mistrzowie Słupska „odjechali” rywalowi w trzy minuty (33-35’).  Wydaje się, że to był kluczowy moment spotkania, bowiem dzięki tym bramkom drużyna Artura Piekarkamiała przewagę czterech bramek i mogła komfortowo prowadzić grę. Mecz zakończył się rezultatem 10:7 na korzyść MM Logistics. Skutecznością błysnął snajper Old Young Krzysztof Garbowski, który czterokrotnie pokonywał golkipera rywali, w szeregach Kartpol Team hattrickiem popisał się Michał Borecki