04 PAź 2014

HIT KOLEJKI: Burza – Osiedle 4:3!

W hicie kolejki Burza minimalnie lepsza od Osiedla, pierwsze punkty zdobył Redar, Hasan planowo pokonuje Team Pack.

Almir/Cosinus vs Redar Słupsk 4:6 (2:5)
Pierwsze punkty zdobył Redar i to komplet w dzisiejszym meczu z Cosinusem. Zespół Redaru dobrze rozpoczął to spotkanie i wysoko prowadził po pierwszej części gry. Cosinus rzucił się do odrabiania strat w drugiej części gry. Ostatnie słowo należało do Redaru, który przy stanie 5:4 strzelił szóstą bramkę, która dała trzy punkty.
Bramki: Bartek Gesek, Jacek Gregorek, Marcin Klimaszewski, Piotr Makowiecki (Almir/Cosinus) – Sebastian Dębicki, Mariusz Gargasz X2, Paweł Kauch, Łukasz Sawicki, Jarosław Abramczuk (Redar Słupsk)

Kebab House Burza Słupsk vs Osiedle Batorego 4:3 (3:2) HIT KOLEJKI
W hicie kolejki lepsza Burza, która wygrała bardzo ważne spotkanie.  W szeregach drużyny Kebab House Burzy zabrakło m.in. Łukasza Stasiaka, Osiedle z liczniejszymi brakami m.in. bez Lecha Urbanowicza, Daniela Urbanowicza, Marcina Pacholskiego. Mecz pomyślnie zaczął się dla zespołu Bartka Fursewicza, po strzale z dystansu Jarosława Grzegrzółki było 1:0 dla Burzy. Osiedle zdołało doprowadzić do remisu, ale nie na długo, bowiem Burza po raz drugi wyszła na prowadzenie. Rzut wolny dla Osiedla wykorzystał Adrian Markowski, i było 2:2. Jeszcze przed przerwą po składnej akcji ofensywy drużyny Burzy Krzysztof Zając strzelił na 3:2. Burza za sprawą Krystiana Giersza prowadziła już w drugiej części gry dwoma bramkami, kontaktową bramkę na 3:4 dla Osiedla strzałem z dystansu zdobył Michał Zacharski. Osiedle próbowało doprowadzić do remisu ale nie zdołało tego uczynić i hit kolejki dla Burzy, która jest wiceliderem. Obie drużyny pokazały charakter, jednym słowem mecz warty hitu kolejki.
Bramki: Jarosław Grzegrzółka, Marcin Pluta, Krzysztof Zając, Krystian Giersz (Kebab House Burza Słupsk) – Wojciech Wójcik, Adrian Markowski, Michał Zacharski (Osiedle Batorego)

Team Pack vs Hasan Kebab Old Young 3:10 (3:5)
Komplet punktów w meczu z Team Packiem zdobyła drużyna Hasan Kebab Old Young. Faworytem zdecydowanym przed spotkaniem była właśnie zwycięska drużyna, ale pierwsze dwadzieścia minut spotkania wcale tego nie obrazowały. Zespół Old Young stracił trzy bramki w pierwszej połowie, i słabo organizował się w defensywie. Druga część meczu należała do drużyny Artura Piekarka, która w sumie strzeliła jeszcze pięć bramek, i wygrała 10:3. Plan drużyny Old Young wykonany, Team Pack nadal bez punktów.
Bramki: Włodzimierz Wolski, Mateusz Stenka, Paweł Sadowski (Team Pack) – Tomasz Ciemniewski X5, Łukasz Wieś X2, Jakub Stec, Bartosz Kwinta X2 (Hasan Kebab Old Young).