05 PAź 2014

Dużo emocji w niedzielnych meczach!

W bardzo ciekawym pojedynku ZKS Komnino pokonało Klima Team 3:2, Osiedle mimo iż przez dłuższy czas przegrywało 0:1 pokonało Ekipę na Swoim, Casablanka zgarnęła trzy punkty w meczu ze Słonzi.

FC Słonzi Słupsk vs Kwiaciarnia Casablanka 0:5 (w meczu 0:2)
Kwiaciarnia Casablanka prowadziła po bramkach Tomasza Madeja i Wiktora Moćko 2:0 z FC Słonzi. Po drugim trafieniu Kwiaciarni, sędzia zmuszony był zakończyć spotkanie po karygodnym zachowaniu jednego z zawodników drużyny FC Słonzi, który otrzymał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. Takie zachowania nie mogą mieć miejsca, mecz poprzez incydent ukaranego zawodnika musiał być przerwany a w konsekwencji, odgwizdany został walkower dla drużyny Casablanki + do końcowego wyniku zgodnie z przepisami rozgrywek Extraliga.pl dodany został wynik z boiska.
Bramki: Tomasz Madej, Wiktor Moćko (Kwiaciarnia Casablanka)

ZKS Komnino vs Klima Team 3:2 (3:2)
Mecz dobrze rozpoczął się dla drużyny Klima Team, która strzeliła po błędzie obrony Komnina bramkę na 1:0. Komnino błyskawicznie odpowiedziało bramką, a chwilę później rzut wolny wykorzystał kapitan ZKS-u – Marcin Trukszyn i było 2:1. Jeszcze w pierwszej części gry obie drużyny stworzyły parę groźnych sytuacji, jedną dosyć szczęśliwie wykorzystało Komnino i było już 3:1. Bramką kontaktową odpowiedzieli rywale Komnina i do przerwy było 3:2. Druga część gry to dobra postawa taktyczna zespołów, parę groźnych sytuacji dla zespołów z przewagą Klima Team i świetne interwencje bramkarza Komnina – Pawła Zielińskiego. Wynik meczu już nie uległ zmianie i ZKS Komnino cieszyło się z drugiego zwycięstwa w lidze.
Bramki: Bartłomiej Szabat, Marcin Trukszyn, Jarosław Szwiec  (ZKS Komnino) – Bartłomiej Czerniło, Damian Kopciński (Klima Team)

Osiedle Batorego vs Ekipa na Swoim 6:2 (0:1)
Pierwsza część gry należała do drużyny Ekipa na Swoim, która po uderzeniu Radosława Kowalczyka prowadziła niespodziewanie 1:0. Jeszcze przed przerwą drużyna Ekipy stworzyła sobie klarowną sytuację ale nie zdołała jej wykorzystać. W drugiej części gry przebudziła się drużyna wicemistrzów z sezonu poprzedniego. Osiedle najpierw za sprawą Wójcika wyrównało, a za chwilę strzeliło jeszcze dwie bramki. Kontaktową bramkę dla Ekipy na Swoim zdobył ponownie Radosław Kowalczyk, ale kolejne bramki strzelali już tylko zawodnicy Osiedla. Indywidualne umiejętności ofensywy drużyny Osiedla pozwoliły strzelić sześć bramek i mimo dobrej postawy rywala wygrać ten mecz i zdobyć komplet punktów.
Bramki: Radosław Kowalczyk X2 (Ekipa na Swoim) - Wojciech Wójcik X2, Adrian Markowski X2, Michał Zacharski X2 (Osiedle Batorego)