13 PAź 2014

Szaleńcza pogoń Burzy, pierwsza wygrana Cosinusa!

W 4 kolejce oglądaliśmy bardzo ciekawe widowiska. W pierwszym spotkaniu zespół Klima Team prowadził już z Burzą 5:1, ale mecz ostatecznie zakończył się remisem 5:5, Słonzi  wzięło rewanż za poprzedni sezon i pokonało Hasana Kebab 5:2, swój pierwszy mecz wygrał także Cosinus Słupsk, który wygrał z Baltic Fish 6:4.

Kebab House Burza Słupsk vs Klima Team 5:5 (1:3)
Zespół Bartłomiej Fursewicza powrócił z dalekiej podróży i zdołał zremisować ten mecz. Dobrze dysponowana drużyna Klima Team prowadziła po pierwszej części 3:1, w drugiej połowie zespół Macieja Klimczuka odpowiedział Burzy jeszcze dwoma bramkami i było 5:1. Nikt chyba nie spodziewał się, że Burza będzie w stanie się podnieść i zremisować ten mecz. Tak jednak się stało Burza potrafiła się podnieść i zdobyła cztery bramki.
Bramki: Łukasz Bogzdel X2, Krystian Giersz X2, Jarosław Grzegrzółka (Kebab House Burza Słupsk) – Paweł Hojczyk, Grzegorz Klimczuk X2, Maciej Klimczuk, Marcin Wernerowski (Klima Team)

Team Pack vs Redar Słupsk 0:5 (0:3)
Bez większych problemów kolejne trzy punkty w lidze zdobyła drużyna Redaru Słupsk. Rywalem Redaru w czwartej kolejce była ostatnia w tabeli drużyna Team Pack. Od pierwszych minut na boisku przeważała drużyna w pomarańczowych koszulkach (Redar). Szybko strzelone trzy bramki ustawiły spotkanie i taki rezultatem 3:0 zakończyła się pierwsza część gry. W drugiej połowie Redar przypieczętował zwycięstwo strzelając jeszcze dwie bramki.
Bramki: Krzysztof Gargasz, Krzysztof Giedrewicz, Sebastian Dębicki, Łukasz Sawicki, Klaudiusz Wasiak (Redar Słupsk)

FC Słonzi Słupsk vs Hasan Kebab Old Young 5:2 (2:1)
Rewanż w pełni udany. Tak można podsumować mecz w wykonaniu zespołu FC  Słonzi, który wygrał swój drugi mecz w Extralidze. Bardzo dobra i ofensywna gra zespołu Słonzi była w tym meczu kluczem do zwycięstwa. Mimo iż to zespół Old Young otworzył wynik, to większa część gry należała do Słonzi, które tego dnia było dobrze dysponowane. Hasan jak na razie mimo trzech zwycięstw nie spisuję się najlepiej, ma na swoim koncie porażki z Klima Team oraz Słonzi. FC Słonzi po czterech meczach ma sześć punktów i zajmuje ósmą pozycję w ligowej tabeli.
Bramki: Marcin Dyl X2, Piotr Kwiecień X2, Przemysław Milewicz (FC Słonzi Słupsk) – Artur Piekarek, Kamil Miastkowski (Hasan Kebab Old Young)

Almir/Cosinus vs Baltic Fish Team 6:4 (4:2)
Swój pierwszy mecz w Extralidze wygrał zespół Cosinusa Słupsk. Mecz toczył się w ciężkich warunkach, boisko było nasiąknięte wodą i każdy błąd bramkarza mógł kosztować utratę bramki, tak też działo się pod bramką drużyny Baltic Fish. Mecz był dosyć wyrównany, ale skuteczniejsi byli zawodnicy Cosinusa, którzy strzelili o dwie bramki więcej. Cosinus w następnej kolejce będzie miał spore szanse na komplet punktów w meczu z Team Packiem, Baltic Fish Team zmierzy się z Ekipą na Swoim.
Bramki: Hubert Sawicki X2, Marcin Klimaszewski X2, Piotr Makowiecki X2 (Almir/Cosinus) – Piotr Górniewicz X2, Karol Zduniak, Paweł Lewiński (Baltic Fish Team)