Wybierz ligę

Aktualności

19 PAź 2019

Przed nami kolejka numer 6 a w nim "mały HIT" kolejki

Kolejna Jesienna niedziela przed nami. Już jutro w kolejną niedzielę października rusza 6 kolejka w słupskich rozgrywkach extraliga.pl. Mecze odbędą się na orliku przy ul. Krzywoustego od godziny 17:30. Zapraszamy wszystkich kibiców.

W pierwszym spotkaniu zobaczymy bardzo interesujące spektakl. Premium Rent a Car będzie mierzyć się z Kartpol Team Słupsk, drużyną Bartłomieja Jarominiaka. Ten mecz, który zobaczymy już na początku jest określane jako mały „Hit” kolejki. W przypadku zwycięstwa, P.R.A.C. może awansować w ligowej tabeli do TOP 3 a Kartpol może jedynie zniwelować stratę punktową do lidera drużyny Redar Słupsk. Obie ekipy w tym sezonie grają bardzo dobrze, w ostatnim swoim meczu Kartpol grając przeciwko właśnie w/w drużynie Redaru pokazali się z znakomitej strony i mimo porażki to zawodnicy nadal prezentują wysoką formę. To samo tyczy się zespołu Premium Rent, który w swoim ostatnim meczu przeciwko drużynie Balticu mimo porażki pokazali się świetnej strony i zaprezentowali wysoką formę. Faworytem w tym spotkaniu wydaje się być jednak drużyna Kartpolu, w składzie znajdziemy bardzo doświadczonych zawodników, którzy mogą pomóc by sięgnąć po 3 pkt, ale drużyna „Ediego” czyli P.R.A.C. może sprawić niespodziankę i zainkasować 3pkt. Jedno co wiemy na pewno to że ten mecz będzie pełen wspaniałych akcji i ogromnych emocji. Zaczynamy o godzinie 17:30.

Meczem numer 2 będzie spotkanie Nam strzelać nie kazano vs Iron Gate Team. Pojedynek dwóch menadżerów czyli Jarosława Dańczaka z N.S.N.K. i Tomasza Drewnika z „Ironów”. Faworytem w tym meczu jest drużyna N.S.N.K. ale po ostatnim meczu gdzie Iron Gatem Team grali przeciwko vicemistrzom Słupska czyli Win-Pro Burza gdzie byli bardzo blisko sprawienia niespodzianki to na pewno podbudowani dobrym spotkaniem będą chcieli w kolejnym swoim meczu pokazać się jeszcze lepiej i spróbować ograć Nam strzelać nie kazano. W ostatnim meczu drużyna N.S.N.K. postawiła się swoim rywalom i po ciekawym spotkaniu uległa drużynie „Pomarańczowych” tylko 6-4. Obie ekipy mimo tego że swoje ostatnie mecze przegrali to zaprezentowali się w nich bardzo dobrze, dlatego tym bardziej do tego spotkania podejdą z jeszcze większym zaangażowaniem i będziemy świadkami naprawdę bardzo dobrego meczu. Początek spotkania o godzinie 18:30.

Na koniec dnia zobaczymy w akcji piłkarzy vicemistrza Słupska czyli drużynę Bartłomieja Fursewicza Win-Pro Burza, która będzie podejmować beniaminka tegorocznych rozgrywek drużynę Epidemii. Forma jaką prezentują zawodnicy Burzy od początku sezonu pozostawia wiele do życzenia a fakt iż podstawowi obrońcy Burzy są kontuzjowani przyprawia menadżera Win-Pro o jeszcze większy ból głowy i mimo ostatniego zwycięstwa przeciwko Iron Gate Team 4-3 to drużyna wciąż pozostaje w kryzysie formy. Przeciwnikiem Win-Pro będzie drużyna Epidemii, zespół beniaminka ligi od początku sezonu zbiera cenne doświadczenie grając z każdym rywalem i mimo porażek jakie odnoszą to z meczu na mecz prezentują się lepiej. Faworytem w tym spotkaniu jest oczywiście zespół Burzy, mimo kryzysu jaki dopadł drużynę, nie powinni jednak tego meczu przegrać, ale jak wszyscy wiemy o wyniku meczu najczęściej decyduje dyspozycja dnia i składy w jakich zbiorą się obie ekipy. Start godzina 19:30.  

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto