Wybierz ligę

Aktualności

30 CZE 2020

Emocje w 8 kolejce!

Przed nami 8 kolejka rundy wiosennej rozgrywek Extraliga.pl Slupsk. Środowe i czwartkowe spotkania zostaną rozegrane na orliku w Bruskowie Wielkim. Zapraszamy w środę od godziny 18:30 a w czwartek od godziny 18:00, emocji na pewno nie zabraknie.

W środowe popołudnie mecz Premium Rent a Car vs Win-Pro Burza otworzy 8 kolejkę. Faworytem wydaje się być drużyna Edwarda Marcola czyli Premium Rent, zawodnicy w biało-niebieskich strojach wraz z końcówką sezonu nabierają coraz większego tempa i wygrywają kolejne spotkania. Burza w końcówce sezonu prezentuję się słabo, przegrywając 2 ostatnie spotkania. 3 miejsce od drużyny Bartłomieja Fursewicza zaczyna się oddalać i dlatego by myśleć realnie o TOP 3 na koniec sezonu drużyna musi zacząć wygrywać. Na to spotkanie zapraszamy od godziny 18:30, bramki i spora dawka futbolu gwarantowana. W meczu numer 2 ZKS Komnino będzie podejmować Redar Słupsk. Faworytem w tym spotkaniu jest drużyna „Pomarańczowych”, która już 2 kolejki wcześniej zapewniła sobie kolejne mistrzostwo w rozgrywkach Extraliga.pl. Drużyna ZKS-u straciła blask świetnej gry z początku rundy wiosennej i zaczęła tracić pkt. To spotkanie może być dla zespołu Marcina Trukszyna swoistym meczem na przełamanie i próbą dokończenia sezonu z pozytywnym aspektem, lecz żeby tak się stało trzeba pokonać mistrzów. Start godzina 19:30.

Czwartek to dokończenie 8 kolejki. Nam Strzelać Nie Kazano zmierzy się z Kartpol Team Słupsk. Kartpol aktualnie 3 drużyna tabeli radzi sobie bardzo dobrze, pokonując w ostatnim meczu Burzę aż 10-5. Pierwszy zespół Jarosława Dańczaka czyli N.S.N.K w ostatnim meczu uległ drużynie Indykpolu 10-5 i ta strata punktów bardzo utrudniła szansę na 3 miejsce. Obie drużyny nie odpuszczają i grają do końca, dlatego ten mecz gwarantuje nam znakomite emocje. Zaczynamy o godzinie 18:00. Kolejny mecz to N.S.N.K II vs Iron Gate Team. Tutaj faworytem wydaje się być druga drużyna Jarosława Dańczaka. Popularne „Irony” w tej rundzie nie zdobyli jeszcze ani jednego punktu a forma drużyny jest po prostu słaba. Być może ten mecz będzie przełamaniem dla drużyny Tomasza Drewnika, w przeciwnym razie grozi drużynie ostatnie miejsce na koniec sezonu. Na ten mecz zapraszamy o godzinie 19:00. Ostatni mecz, który będzie kończył 8 kolejkę to starcie obu walecznych drużyn. Indykpol zagra przeciwko Ersa Trans Baltic Team. Indyki świetnie sobie poradziły w dwóch ostatnich meczach pokonując N.S.N.K i Win-Pro Burza, pokazując że beniaminek też potrafi świetnie grać i wygrywać. Baltic to zespół, który już zapewnił sobie vice mistrzostwo w rozgrywkach a w ostatnim meczu prawdziwy popis strzelecki zaprezentował bardzo doświadczony Jarosław Felisiak aplikując drużynie „Ironów” aż 11 bramek. Faworytem w tym meczu jest zespół Arkadiusza Ryjewskiego. Baltic to doświadczony zespół i powinien poradzić sobie z drużyna Indyków ale Ci już nie raz udowodnili że potrafią grać. Start godzina 20:00.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto