25 PAź 2014

Słonzi i Oldboys Team wygrywają w sobotnich meczach!

Hasan Kebab Old Young vs Oldboys Team Adamski  2:5 (2:1)
Hasan Kebab Old Young do meczu przystąpił w osłabionym a przede wszystkim okrojonym składzie, Old Young mecz zaczęli w piątkę, chwilę później do zespołu dołączył szósty zawodnik, w szeregach Hasana brak bramkarza, za słupkami widzieliśmy samego kapitana zespołu Artura Piekarka. Początek meczu należał do Hasana, który zdołał objąć prowadzenie, chwilę później Oldboys Team wyrównali, ale po pierwszej części mimo groźnych ataków z obu stron to zespół w czerwonych koszulkach prowadził 2:1, drugą bramkę dla Hasana strzelił Łukasz Więś. Strzelec drugiej bramki musiał opuścić zespół na początku drugiej części gry i Hasan grał przez 20 minut drugiej części meczu w piątkę. Doświadczony zespół Jacka Adamskiego wykorzystał to i dobrą taktyczną grą zdobył trzy punkty. Po dwie bramki dla Oldboys Team zdobyli Krzysztof Kolasiński oraz Marcin Felczak.
Bramki: Cezary Sławski, Łukasz Więś (Hasan Kebab Old Young) – Krzysztof Kolasiński X2, Mariusz Felczak, Marcin Felczak X2 (Oldboys Team Adamski)

FC Słonzi Słupsk vs Team Pack  8:3 (4:0)
Faworyt tego meczu nie zawiódł zespół FC Słonzi pewnei wygrał z Team Packiem. Podobnie jak w meczu z Redarem wynik otworzył Michał Giersz, także w podobny sposób bowiem z rzutu wolnego. Po składnych akcjach Słonzi strzeliło jeszcze w pierwszej części gry trzy bramki, do przerwy 4:0, chodź Team Pack swoje sytuacje miał, ale w bramce pewnym punktem był Daniel Libigocki. Druga część gry to piąta bramka dla Słonzi, tym razem P.Milewicz strzelcem, pierwszą bramkę dla Team Packa zdobył Paweł Sadowski. Mecz toczył się w swoim tempie akcje Kochański-Giersz przynosiły kolejne bramki dla Słonzi, po drugiej stronie asystował Stenka a strzelił ponownie Sadowski i Kamiński. Słonzi kończyło mecz w piątkę drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę za faul na rywalu zobaczył Przemysław Milewicz.
Bramki: Michał Giersz X4, Dariusz Kochański X2, Przemysław Milewicz, Marcin Dyl (FC Słonzi Słupsk) – Paweł Sadowski X2, Patryk Kamiński